Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha a TITOK segítségével lett...

Ha a TITOK segítségével lett egy gyönyörű kertes házam, jó autóm, könnyű életem, akkor mégsem működik? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt az agykontroll, meg a titok.

SOkmindent betudtam vonzani.Az elején kisebb dolgokat, majd egyre komolyabb dolgok lettek.

Amikor ezt használni kezdtem, minden könnyű lett az életemben.megszűnt a stressz,minden gond nélkül megoldódott.

Mióta meg van mindenem, már nem tudok olyan dolgot, amit elszeretnék érni, mert amit kitűztem, az mind megvan.

Így kicsit üres az életem.

Ha nálam működött a Titok és az agykontroll, akkor hogy hogy mások nem tudják használni?



#TITOKsecret
2017. júl. 20. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert, ezt csak akkor működik, ha 100%-osan elhiszed. Mások ha csak 99%-ban hiszik el, akkor nem fog.
2017. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mi lenne ha nagyvonalú lennél és a titok segítségével most kivételesen nekem vonzanád be a jó dolgokat?

A te életed se lenne üres és engem is boldoggá tennél!

2017. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha igaz, amit írsz, akkor a TITOK nem a bevonzás következménye, hanem a fekete jövedelem NAV eőli eltitkolása.
2017. júl. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, hogy ezek a magasztos ezós formulák, melyeknek nevét is csak nagybetűvel lehet leírni, szinte mindig ilyen talmi, földi (hadd ne mondjam: materiális) hívságok megszerzésére irányulnak mint a szép ház és a drága autó.


Olyannal senki nem jön, hogy "tegnap még félanafabéta ezóhívő voltam, de a TITOK segítségével mára áttörést értem el a sejtbiológia területén", de egy önző megvilágosodással, szellemi kiteljesedéssel sem dicsekszik senki.


Életedről majd a halálos ágyadon vonj mérleget. Akkor majd kicsit irigyelni fogunk, hogy "Lám, ez a csávó semmit nem tett az életben, csak kérte az univerzumot, mégis megadatott neki a legtöbb földi hívság és a stresszmentes, gondtalanul üres élet."

2017. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 timarim01 válasza:
88%

Az energiák úgy működnek, hogy ha érzelmileg hozzájuk tudsz kapcsolódni, akkor meg tudod teremteni, amit akarsz.


Gondolj bele, hogy sokan leragadnak annál, hogy pl "nincs pénze új autóra". Mondjuk az autót nagyon szeretné, de mivel elkezd arra koncentrálni, hogy ahhoz pénz kell, így az lenyomja energetikailag. Bele se gondolnak, hogy neki maga az autó kellene, és hogy azt hogy kapja meg? Kell azt tudni? Nem. Lehet valamit nyerni is, vagy ajándékba kapni. Ebben az esetben, ha a kocsira koncentrálna, akkor jó érzelmeket tudna generálni, szinte már olyan izgatottsággal tudna gondolni rá, hogy repülne. :)

És itt van a nagy különbség. Sokan már feladják az első gondolat után, mert lenyomják az érzelmeiket.


A kicsit üres az életedre azt mondanám: próbáld meg más szemmel nézni a dolgokat. Amikor pl elmész sétálni, figyeld a fákat, madarakat, felhőket. Kedvencem, amit gyerekkorom óta nem csináltam: mit látsz a felhőben. :) Hagyd egy kicsit az érzelmeidet kibontakozni. Engedd be a boldogságot az életedbe (és most nem az anyagi dolgok keltette instant boldogságra gondolok).


Ha gondolod, írj priviben és elbeszélgetünk. Adok pár tippet, miket próbálhatsz még ki.

2017. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

adok tippet mivel töltsd ki az életed: csinálj egy alapítványt betegkek-hajléktalanok vagy bárkinek a megsegítésére... és kezd el erre használni a vonzás törvényét.. meglátod milyen jó érzés lesz másokon is segíteni... (tapasztalat...:) )

azt hogy másnál miért nem működik a többiek leírták, nem ismétlem őket..

2017. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a "TITOK" szót kicseréljük a "megfelelő munkahely" szóval, akkor mindenkinek sikerülhet. :D

Mindenért tenni kell valamit és nem tátott szájjal várni a sült galambot.


(Üdv: Egy volt hajléktalan, akinek most 3 szobás lakása, vezető beosztású állása és könnyű élete van)

2017. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fentebbről megtalálod a lényeget. Most szemügyre veheted, hogy mi módon tudsz másokat hozzásegíteni jobb állapotokhoz valamilyen módon.
2017. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Edzettsègi szint. Akinek napi 6000 gondolata ès így 6000 èrzèse van, az összevissza vonza a dolgokat ès vèletlennek hiszi ami vele törtènik. A gondolataira nem emlèkszik. Akik tènyleg tudják használni, minden figyelmükkel egy gondolatot táplálnak ami egyre erősíti az èrzèst vagyis a vonzást. Ennyi
2017. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpla reklám a kérdés, de tegyük fel, hogy mégsem. Nem az ilyen marhaságok miatt lett jobb az életed, hanem mert tettél érte. Önmagában hinni a dolgokban nem elég, bevonzani semmit nem lehet, ha a kisujjadat sem mozdítod meg.
2017. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!