Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerult valakinek bevonzzani...

Sikerult valakinek bevonzzani a parkapcsolatot valami fele "imaval", elkepzelt gondolattal-hisztek az ilyenben?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 23:03
1 2
 1/14 Aneem ***** válasza:
51%

Igen sikerült.


Ehhez viszont nem elég pusztán az ima. Elsősorban szükséges felvázolnod hogy tulajdonképpen mit is szeretnél. Részletesen. Ezzel kapcsolatban érdemes beszerezni a hogyan rendeljünk jól az univerzumtól című könyvet, abban van pár instrukció.


Ha valóban társat szeretnél magadnak, elsősorban ki kell takarítani a gátló és szabotáló hitrendszereidet amik távoltartanak téged a boldogságtól.


pl: A nők/férfiak hülyék.

- csak a pénzemet akarják,

-úgyis elfognak árulni stb.


Ezzel kapcsolatban ajánlom figyelmedbe a Theta Healing nevű technikát, ha megszerzed a könyvet az alapot, abban részletesen benne van hogyan kell hitrendszert cserélni, stb. Érdemes használni mert hatékony. Keresgéld meg a gátlásokat és a szabotáló hitrendszereket, ezután gondold át mit akarsz részletesen pl milyen legyen az a pár, éves ? Gyerek ? bőrszin ? hajszin ? részletesen kell, nem elég az hogy szeressen, mert akkor megkapod a legközelebbi embert aki szeretne téged, és ő nem biztos hogy az egyéb elvárásaidnak is megfelelne.


Ha ezek nem mennek, akkor kérhetsz angyali segítséget.

Mond ezt: Jó Isten, Angyalok és égi segítőim, kérlek hozzátok el számomra a legmegfelelőbb társat, aki minden tekintetben hozzám illik és boldogságban élhetünk együtt, köszönöm és elfogadom a segítséget. Legyen így vagy ennél jobban úgy hogy mindenki számára a lehető legjobb legyen. Köszönöm amen.


Sok sikert !

2017. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rakd rendbe az önértékelésedet, és megtalálod a párod.
2017. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

koszonom mind a 2 valaszt, hasznossak.


utolsonak is nagy igaza van, szerintem az okozza a bajomat, hogy kicsi az egom, es nem kezdemenyezek senkinel. es olyanok jutnak eszembe pl. ez a lany ugy se akarna, stb.

2017. júl. 25. 07:26
 4/14 thoomas26 ***** válasza:
100%

Leszületésünk előtt eltervezzük az életünk főbb körülményeit, meghatározó szereplőit, így egyes párkapcsolatunk személyeit is. Akivel találkoznunk kell, úgy is találkozni fogunk, akivel nem kell, nem. Ettől függetlenül persze sok kapcsolatunk lehet, ami mint lehetőség szerepelt csupán a jövőtervünkben.

Egy párkapcsolatért imádkozni lehet. Vannak segítőink, akik meghallják őket, s ha kérésednek teljesítése nem ütközik a vállalt életutaddal, sorsoddal, s ha azzal harmadik félnek nem okoznak kárt, akkor segítenek is. Azonban ennyi nem feltétlen elég. Egy párkapcsolatért tenned is kell.

Sokan vannak, akik ebben nem erősek, de ma már számtalan lehetőség van az ismerkedésre, akár a kifejezetten visszahúzódóak számára is. Természetesen nagyon fontos az önbizalom, a magadba vetett hit. Nem szabad azt gondolnod, hogy kevesebb lennél bárkitől is.


Nem mindenki olyan, hogy a tettek mezejére lép, s nagyon könnyen ismerkedik, hoz létre párkapcsolatokat. Ezek a körülmények is mind, a leszületésünk előtt választottak. Mindenkinek azt kell megélnie, amit a sorsa felkínál számára, s abból kell gazdálkodnia, abból kell kihozni a számára (és mindenki más számára is) a legjobbat.

Tehát összefoglalva; lehet imádkozni (amely ima bármi lehet, a fantáziádra bízva, de megfelelően megfogalmazva), de önmagában nem biztos, hogy elégséges. Tenned is kell érte, méghozzá mindent, amit tőled telik. S akkor jönni fog az, akinek jönnie kell.

2017. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én asztrális szinten mozgok az éterben és keresem a nekem megfelelő párt. Persze csak akkor érintkezem az illetővel, ha a lelkünk hullámai egyenlőek. Nincs szükségem imára, annál sokkal többet ér az én módszerem. A testemet elveheti, a lelkemet nem.
2017. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Igen!

Viszont (eddig) háromszor is.

Nos, ez a többszörösség a módszer működését igazolja?

Vagy azt, hogy többszörösen tévedtem?

2017. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

*utolso, es hogy csinaltad? mi volt a modszer?


ugy ertem: csak siman elkezdtel csajozni, nem gondoltal semmi fele ezoterias modszerre, vagy hasznaltal ilyesmit?

2017. júl. 26. 09:12
 8/14 anonim válasza:

Nő vagyok, nem csajozni kezdtem.

RÉSZBEN ezoterikus módszerekkel erősítettem a kötést,

tettem ezt egyoldalúan a férfiak tudta nélkül, esetleges szabad akaratuk ellenére.

Két házasságból kéz gyermekem született, de a harmadik párommal élek...

Esetünkben részben működtek az ezo módszerek, mert szerelem és gerjedelem többször kialakult....

ellenben örök kötés nem.

2017. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8


"Két házasságból kéz gyermekem született, de a harmadik párommal élek... "


Ez mindent elmond a szerelmi kötésről...

2017. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

"Ez mindent elmond a szerelmi kötésről..."


Igen, ez indirekt bizonyítja.


Aláírom, hogy nem így szerettem volna, de

hangsúlyozom, hogy csak RÉSZBEN ezoterikus módszerekkel történt.


Ugyan én hiszek benne, de belátom, hogy tisztán ezo módon ennél is rosszabbul sikerült volna.

2017. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!