Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hangokat hall egy barátom....

Hangokat hall egy barátom. Lehet ez az agykontroll miatt?

Figyelt kérdés
Egy barátom elvégzett egy ilyen tanfolyamot, majd másfél évre rá hangokat kezdett hallani. A pszichiátrián skizofréniára gyanakodtak, de ezt később szerencsére kizárták. A problémára felírt gyógyszerek hatnak, bár az az igazság, hogy ebben nem vagyok 100 százalékig biztos, de nem merek rákérdezni. Attól félek, hogy esetleg felidézem benne a dolgot, holott ő kezdi elfelejteni.

2017. júl. 27. 21:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy beszélt hozzá ez a hang, érthetően, tisztán és fenyegető, bántó volt.
2017. júl. 27. 22:04
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát elképzelhető, valószínűleg most elnyomják a gyógyszerek azért javul. Az agykontrollàl van egy határ amit jobb nem átlépni .
2017. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg tanfolyam előtt sem volt vele minden rendben mentálisan, semmi nem indokolja, hogy az agykontroll ilyen tüneteket váltson ki egy egészséges emberből.
2017. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt akartam még írni,hogy aki mentális problémával küzd, annál nem árt vigyázni .Mivel felszínre jöhetnek nem kívánatos dolgok.
2017. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3/3 Teljesen átlagos férfi volt előtte, nem voltak mentális problémái. Ha csak az nem probléma, hogy valaki érdeklődik új dolgok iránt, mint pl. a meditáció, jóga, vagy adott esetben az agykontroll. De gondolom Te is inkább a mentális részt érted a probléma alatt.
2017. júl. 27. 22:26
 6/20 anonim ***** válasza:
Lehettek lappangó problémái, amik most jöttek elő.
2017. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, ezt még hozzá akartam tenni, hogy a tudatalattiban akár lehetett, de nem jött elő.
2017. júl. 27. 22:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja mi jött /jöhetett elő. Én sem számítottam rá .Mondom ezt úgy ,hogy végeztem tanfolyamot . Mentális betegségen pedig nem a bolondot értem, tehát nem áll szándékomban senkit megsérteni. Talán az esettanulmány sokkoló volt számára.
2017. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mire alapozva zárták ki a skizofréniát? És milyen gyógyszereket kap? Nem skizofréniára valót?
2017. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Aneem ***** válasza:
0%

90% az esélye hogy megszállás, 10 % az esélye hogy valóban skizofrénia. Amennyiben az utóbbi 10% -ba esik bele úgy sajons marad az orvos meg a gyógyszerek.


Ha megszállás akkor érdemes lenne egy próbát tenni a következő módon:


A barátodnak a következőt kellene tennie:


Gyújts meg egy fehér gyertyát és mond ezt "Meggyújtom ezt a gyertyát Mihály arkangyal nevében." Ezután végy elő egy bibliát keresd ki a 124 -es zsoltárt, majd olvasd fel 3x úgy hogy a zsoltárban található úr vagy uram szavak helyett mindig Mihály arkangyalt mondasz.


Ezután keresd ki a 91-es zsoltárt és tégy szint úgy mint az előbbi zsoltárnál. Ezt is 3x kellene elmondani.


Végezetül a 23- zsoltárt, szintén ugyan így és 3x.


Ezek után várj 5-10 percet, majd fújd el a gyertyát így: "Köszönöm hogy segítettél Mihály arkangyal, most pedig távozz békével" és fújd el a gyertyát.


Ha elsőre nem sikerül, érdemes még egyszer megismételni, de nagy valószínűséggel elsőre sikerülnie kellene ha megszállásról van szó.

2017. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!