Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényével egy...

A vonzás törvényével egy konkrét személyt is bevonzhatok az életembe?

Figyelt kérdés

Már 1 éve érdekel egy bizonyos ember, egyszerűen nem tudom elfelejteni, folyton vele álmodok és sokszor váratlanul össze is futunk, de semmi több nem történik. Pedig régen beszéltünk is és szimpatikus voltam neki, mégis eltávolodtunk.

De miért nem tudom elfelejteni? Talán egyszer majd lesz még kettőnkkel valami a jövőben, ha ennyit gondolok rá?



2017. aug. 1. 22:19
 1/7 anonim válasza:

szerintem azzal, hogy "sokszor váratlanul összefuttok" már meg is kaptad a választ. :)

amúgy igen, nekem már sikerült bevonzani embert, hogy találkozzam vele.

Ha összefuttok legközelebb, válts vele pár szót! :)

2017. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1essel maximálisan egyetértek. Képzeld nekem azután jelent meg sokszor , miután már full elfelejtettem. Persze,örültem neki nagyon ^^
2017. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Leírom a vonzás törvényének a lényegét. Nem te vonzod be az embereket, tárgyakat, egyéb dolgokat, hanem magadat vonzod hozzájuk. Egy sarkos példa: Ha valaki imádja a farkasokat+ hideget, és sokat gondol rájuk, + állandóan ezzel foglalkozik, akkor nem Szibériát vonzza be magához, hanem előbb-utóbb ő fog odamenni. De az álma végül is teljesül.
2017. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
...vagy csak telen megy a budapesti allatkertbe...
2017. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aneem ***** válasza:
51%

Valószínűleg egy energetikai kötés lehet közöttetek (régi eskü, fogadalom stb...) amit érdemes lenne elvágni.


De az is lehet hogy egyszerűen csak van valami amit egymástól kellene megtanulnotok, vagy le kellene zárni valamit. Érdemes lenne erről beszélgetni, ki hogy érez stb...

2017. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en 3-4 eve (eleg gyakran) vizualizalok egy lanyrol,a legszebb akit valaha lattam, stresszes a munka es mindig megnyugtatott a szepsege es a kisugarzasa, nem gondoltam soha hogy lesz valami is, inkabb mindig olyan platoi volt a dolog, anno egyszer probalkoztam akk lepattintott... es ugy egy honapja veletlen meglattam az alkalmat, es eloben fogunk talalkozni, soha nem hittem volna :D Az hogy utana mi lesz... kitudja. Dl
2017. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1) Sokszor az ilyen "nagy hatású" találkozások félrevezetőek, különösen ha ellenkező nemről és hasonló életkorról van szó, még inkább ha mindketten egyedülállóak az adott pillanatban. Ilyenkor az "ismerősség" természetes biológiai vonzalmat ösztönözhet, beindíthatja a fantáziát, azonban a háttérben nem biztos, hogy pont egy romantikus kapcsolódás lenne az, amiben a kapcsolat megnyilvánulhatna vagy amiben mindkét félnek gyümölcsöző lenne. Csábító csapdahelyzet...

2) A vonzás törvényével konkrét embereket bevonzani eléggé csúszós pálya. Ugyanis ez az egyoldalú vonzani akarás a másik tudta/jóváhagyása nélkül beleszólhat az illető szabad akaratába. Azt pedig tudjuk, hogy a szabad akaratot megsértő manipulációt fekete mágiának is nevezik... szóval kerülendő.

2017. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!