Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki agykontrollozik tapasztalt...

Aki agykontrollozik tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Most próbáltam ki először a könyvben olvasottak szerint csináltam. Miközben visszafelé számoltam bevillant egy kép magamról a háború körüli időkből, és láttam egy férfit is. Ez mással is előfordult már aki agykontrollozott? Vagy kezdtem elaludni? Mert úgy éreztem hogy fent voltam.
2017. aug. 13. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon az agykontroll témában, bár tény, hogy sokszor kipróbálnám bizonyos okok miatt, azonban nekem az a gyanúm, hogy egy apró részletet láthattál vagy előző életedből, vagy csak szimplán a múltból. Megvan ennek is a veszélyes, mert azt mondják, hogy egy ilyen téren tapasztalt ember segítsége nélkül nem a legajánlatosabb visszanézni előző életünkbe, de ha nem tudod irányítani, akkor már úgyis tök mindegy.
2017. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben végiggondoltam és valószínűleg amiatt történt ez mert néztem az utóbbi időben történelmi filmeket. A pasi meg a plátói szerelmem lehetett. Csak lehet hogy a fáradság,álmosság hatására villant be ez a kép.
2017. aug. 13. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de sokszor nem tudom értelmezni ezeket a képeket. Nem tudom megmondani, mit látok rajtuk.
2017. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aneem ***** válasza:
Az elméd elkezdte feldolgozni a nemrégiben történt eseményeket, és valószínűleg ezt láthattad meg. Egyébként szerintem ha már agykontrolozni akarsz, hagyd az egészet, a Theta Healing sokkal megfelelőbb lenne a számodra.
2017. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!