Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Évek óta üldöz egy mondat,...

LoveXO kérdése:

Évek óta üldöz egy mondat, mit jelenthet?!

Figyelt kérdés

Tehát pár éve,pontosabban több mint 4 éve,a legkisebb tesóm születése előtt ,,elvileg'' az édesanyám nőgyőgyásza azt mondta,hogy túl vékony a méhfala,ezért nem lehet több gyereke.Majd itt képszakadás.Az első dolog,hogy hogyan juthattam én ilyen infónak a közelébe?

Másokdik meg egyáltalán nem voltam a szüleimmel bent a magánrendelőben,tehát esélyem sincs.4 éve ez folyamatosan eszembe jut.

A szüleim pedig most összekaptak,apám olyanokat mondott neki a telefonba,hogy biztis azért ment el a gyűlés izére mert...tudjátok.Na nekem esetleg fel kellene hoznom?Kérdezzek rá anyánál?Csak fogalmam sincs hogy magyarázzam el honnan tudom ezt.Mert hát én sem tudom...

Normális válaszokat szeretnék,mert fontos lenne...:(

Tehát szerintetek?

Válaszokat köszönöm!:)



2017. aug. 27. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a kérdésed.
2017. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem :D
2017. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fish1 ***** válasza:
100%
Ezt a gyűlés izét én sem értem. Ez mi?
2017. aug. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az ilyen kongresszus:¶

A kérdés pedig hogy honnan tudhatok erről az egész nemtudszülni témáról.Lehet csak valami buta álom és rontanám a veszekedést?Mert hát ugye 4 éve voltam 11 éves...

2017. aug. 28. 07:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezel rá a szüliedniél? Nem az lenne a legegyszerűbb?
2017. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
simán lehet hogy félálomban hallottad és megmaradt... úgy értem hogy a szüleid beszélgettek róla vagy nagyi mondta... ilyesmi lehet
2017. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A szüleim pedig most összekaptak,apám olyanokat mondott neki a telefonba,hogy biztis azért ment el a gyűlés izére mert...tudjátok."


Nem tudom

2017. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát mindenképp rá kérdezek,de a veszekedésükben kár felhoznom,már veszett ügy:")De köszönöm!:]
2017. aug. 28. 13:52
 9/15 anonim válasza:
wat
2017. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Biztis azért ment el a gyűlés izére mert... tudjátok, nem tudjuk miért?
2017. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!