Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám ezeket bevonzani?...

Hogy tudnám ezeket bevonzani? Mit kell tennem

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ugye kezdődik a suli, és kicsit ezoterikusabb módon szeretném elérni azt, hogy ne olyanok tanítsanak, akiktől már a falra mászom.. Szóval már említettem az igazgatóságon, hogy a bizonyos tanárok senkinek nem felelnek meg, de szeretnék 100%-ra menni, ezért gondoltam, hogy bevonzanám valahogy, hogy azok tanítsanak, akiket szeretnék. Fontos, szóval kérlek szkeptikusok kíméljetek, csak olyanok írjanak, akik hisznek az ilyesmiben.Köszi

2017. aug. 31. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolj pozitívan és szeretettel erősen azokra akiket szeretnél most életed részévé tenni. A vonzzás igy működik bár szerelemben noup.
2017. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi :) még várok hasonló jó tanácsokat emberkék
2017. aug. 31. 21:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld azt hogy már megtörtént amire vágytál és érezd az elégedettséget. Nálam mindig működött a teremtő képzelet. De vigyázz, mert ha a rossz tanárok járnak a fejedben hogy őket nem szeretnéd, akkor azokat vonzod be. Mert egyrészt agyadnak ki is jelented hogy őket nem szeretnéd, tehát még ők vannak vagy esélyesek hogy lesznek.
2017. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, ez is hasznos tanács. És azt olvastam, hogy az ellenkező gondolatokat papírra kell vetni majd kidobni, elégetni, mennyire igaz ez?
2017. aug. 31. 21:28
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Na jó kèredező. :D Ennek a játèknek mi a neve? :D
2017. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem tudod bevonzani, ostoba baromság az egész. Annyit tehetsz, hogy átiratkozol másik iskolába.
2017. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
#5 A kérdezőnek előre eldöntött véleménye van, ezért megsértődik ha valaki más véleményt ír le, ami kizökkenti a mesevilágából. Sőt, már előre sír, hogy nehogy valaki ilyet tegyen. Gerinctelen, de népszerű játék itt.
2017. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy szkeptikusok kíméljetek. Örülnék neki, ha egyszer komolyan válaszolók kommentjeit olvashatnám. 3. nem játék. az első 2-nek ment a zöld kéz, 4. bocs, de ez csak egy piros kéz lett,3. próbálkozz a humor kategóriában, és majd ha megváltozott a véleményed, akkor írj, kösz
2017. aug. 31. 21:35
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó, te vagy gerinctelen, mert kértem előre, hogy ne írjon az, aki csak sértegetni akar, mert én ezoterikus beállítottságú vagyok, és vannak kategóriák, amiket keresgélni lehet, és utálom,, hogy itt a gyakorin meg mindenhol névtelen pofátlankodók kommentálják a dolgokat, nem tudják FIGYELMEN kívül hagyni.. un-do-rító
2017. aug. 31. 21:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fősuli mellett kellett letennem a nyelvvizsgát, még a rendszerváltás körül. Mindenki tudta hogy olyan keveset tudtam tanulni a többi tanulnivaló miatt hogy semmi esélyem, persze én is tudtam. Egyik nap olyat tettem amiről magam is azt hittem nem vagyok normális. A szülőknek és a szülőfalumban nagy örömmel elújságoltam hogy túlvagyok a sikeres nyelvvizsgán. Nagy volt az öröm, anyám szinte megfiatalodott. Persze néhány másodpercre bevillant mekkora barom vagyok amiért ekkorát kamuzok. Ez a nyelvvizsga előtt volt pár nappal. Majd jött a valódi nyelvvizsga. Kb. 150 emberből csak kettő ment át, az egyik én voltam. Soha nem iszom alkoholt, de aznap este a másik sikeres vizsgázóval olyan mulatást rendeztünk hogy csoda hogy a rendőrség nem vonult ki. Mivel az a másik vizsgázó is tisztában volt azzal mit csináltam, ahogy ő fogalmazott, használtam az eszem.
2017. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!