Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi van ezzel a szerelem...

Mi van ezzel a szerelem bevonzásával? Félig működik, félig nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kb. 10% esély van arra, hogy kapok egy NEM szkeptikus választ is, de a remény hal meg utoljára. :D

Aki hisz benne, az remélem, tud segíteni. :)


Szóval, megnéztem A Titok című filmet még két éve. Ennek hatására megpróbáltam bevonzani a szerelmet, ami akkor már két éve elkerült. Vizualizáltam az ideális férfit, sokat gondoltam rá, leírtam papírra, milyet szeretnék. Kikötöttem azt is, hogy melyik hónapban ismerem meg, és be is jött! :) Stimmelt a hónap, meg ezen kívül elég sok minden. Sajnos csak egy évig tartott a kapcsolat, mert időközben megváltoztam, meg rájöttem, hogy nem a legfontosabbra koncentráltam, amikor be akartam vonzani. Egy pár hónapig nem akartam kapcsolatot, majd amikor igen, akkor ugyanazt csináltam, mint akkor, csak már tudtam, hogy pontosan milyen férfit akarok. Itt szintén stimmelt a hónap, amikor megismertem. Ezen kívül minden, ami nekem fontos. Mondhatni tökéletes volt. Egy baj volt vele: ő nem volt szerelmes belém, neki nem én voltam az igazi, ezért elég rövid ideig tartott. Na, de akkor most mi van? Félig működik, mert összejövök valakivel, de félig nem, mert nem az igazit vonzom be? Pedig legutóbb már reménykedtem, hogy életem utolsó férfiét kapom meg.


Ne aggódjatok, természetesen nem csak álmodozom, hanem teszek is érte, ismerkedem, meg minden, ezzel csak rásegíteni szeretnék a dologra.


Esetleg van valami tippetek (nektek, akik értetek hozzá), hogy mit csináljak másképp?


2017. szept. 3. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Talán az a baj, hogy azt nem kötötted ki, hogy viszont szeressen. Megálmodtad a tökéletes pasit, aki minden téren megfelel az elvárásaidnak, szeretheted, de nem helyeztél hangsúlyt arra, hogy viszont szeressen. Én annak idején úgy kezdtem neki a vonzásnak, hogy rendet tettem magam körül, ahogy az egyik nő csinálta, a történetét a Titok c. könyvben olvashatod. Ő még a szekrényben is rendet tett, hogy a leendő párja cuccai elférjenek! Én is ugyanezt tettem, az ágyon pedig rendet raktam, mert az üres fele tele volt a cuccaimmal. Mintha egy blokkot alakítottam volna ki, hogy még véletlenül se tudjon mellettem aludni a leendő párom. Lett is kapcsolat,3 hónapig tartott. Aztán jobban koncentráltam arra, hogy pl olyan párom legyen, akinek én vagyok az isten, imád, szinte bálványoz. Azt hiszem, mostanra találtam meg azt, akit elképzeltem. Tökéletes pasi számomra, és nagyon szeretem.
2017. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
14%
"Esetleg van valami tippetek (nektek, akik értetek hozzá), hogy mit csináljak másképp?" helyesbítek, AZT HISZIK, hogy értenek hozzá. igen, nagyon szkeptikus vagyok ebben a témában, mert ilyen egyszerűen nincs. nem lenne annyi magányos, depressziós, meg beteg ember a világon, ha egyszerűen csak ilyen meseszerűen be tudnád vonzani a jó dolgokat az életedbe. ennyi erővel én k va erősen koncentrálok arra, hogy megnyerjem a hatos lottót, meg eldöntöm magamban, hogy márpedig úgy lesz, elképzelek mindent, hogy úgy legyen, és előbb-utóbb úgy lesz? ha úgy is lesz, nem azért, mert ügyesen bevonzottam, hanem mert k va nagy szerencsém volt. a szerelem is ilyen..a szerencsétől függ, hogy éppen rádtalál, vagy nem. az pedig, hogy pont olyanok jöttek az életedbe, akiket elképzeltél magadnak, szintén nem a bevonzás miatt volt, hanem ez úgy működik, mint mondjuk a horoszkóp, vagy bármelyik jóslás.. a jósok olyan dolgokat mondanak, amit bárki életére rá lehet valahogy húzni, ismerek az embereket, ezért sosem lőnek mellé. te meg bemesélted magadnak, hogy kitartással, meg akaraterővel bevonzottál egy ilyen férfit az életedbe, pedig csak annyi az egész, hogy 7 milliárd emberből sokan a zsánereid, és most pont találkoztál egy-két ilyennel, amire nem kicsi az esély. arra viszont már igen, hogy ő viszont fog szeretni téged, és ha ráadásul ez nem is valósult meg, miért hiszel még továbbra is ilyen zagyvaságokban?? a saját érdekedben nem kéne ilyen ábrándokat kergetned, mert csak becsapod magad... jó dolog, ha hisz valamiben az ember, de azért az ilyen átverésekkel kapcsolatban nem árt tisztán látni. az igazit meg majd megtalálod a megfelelő időben, nem te fogod meghatározni, hogy mikor, és azt sem, hogy ki legyen az, és milyen legyen. az már el van döntve, és majd egyszer egymásra találtok.
2017. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Kérdező,


látom, kezded kitapasztalni a bevonzást. Az, h elindultál ezen az úton, dicséretes.


Ha vmelyik válaszadó az írja, h a vonzás törvénye nem létezik, ez csupán azt jelenti, h ő nem tudja működtetni. Ennek megfelelően kell kezelni a válaszát. Gondolom, a KRESZ-ről nem olyan embert fogsz megkérdezni, akinek jogsija sincs. És főleg olyan embert nem szabad komolyan venni, aki még gépkocsit se látott. Nem bántani akarom őket, nekem is csak 20-21 éve van jogsim.


Örülök, h a legfontosabb buktatón, a mögöttes gondolat mindent felülíró csapdáján túl vagy.


Nos, láthatod, h pontosan azt kaptad, amit kértél. Jól látod, a kívánság tartalmát kell pontosítani, abban kell a lényegre koncentrálni. A lényeg számodra mi? Hogyan definiálod az "igazit"? Milyen pasas a számodra "tökéletes"? Ezeken gondolkozz el a következő teremtésed előtt.


Persze a fentieknél van mélyebb rétege is a kívánságodnak, de az következő leckénk anyaga.

2017. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)


2.: Mint írtam, úgy működik ez, hogy miközben gondolsz rá, cselekszel is. Mondhatod, hogy ha már ismerkedek, az miért nem elég. Hát, nem elég, csak ennyit tudok. Két évig hetente jártam bulizni, csinosan jártam iskolába, dolgoztam is, blablabla, tehát voltam mindenfelé, mégse jött össze semmi, csak miután rásegítettem ezzel. :)

Hogy miért hiszek még mindig benne? Nem tudom, megingott kicsit a hitem. Pont emiatt, hogy kétszer vonzottam be olyat, aki mégse az ideális volt. De nem akarom feladni, hiszen működik, csak pontosítanom kell még rajta.

2017. szept. 3. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván pontosan nem tudod kalibrálni a vonzást ezért vannak a hibaszázalékok!:)).... ez nem egyszerű dolog..!!

nem tudhatod milyen a személyisége, az életútja, stb...gondolom nem ezt képzelted el.:).....

2017. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!