Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Konkrét személy bevonzása...

Konkrét személy bevonzása működhet úgy, hogy a hajlam megvan rá, hogy belém szeressen, de mégsem sikerült?

Figyelt kérdés

Kétszer vonzottam már be szerelmet, de sajnos mindkettőnek vége lett. Az elsőnél nem voltam elég konkrét, szóval nem a fontos dolgokra koncentráltam, ezért nem is ő lett az igazi. A második viszont igen, teljesen tökéletes, minden megvan benne, amire a jelenemben és a jövőmben is szükségem van. Együtt voltunk 2 hónapig, de sajnos ő nem akarta tovább. Nem volt belém szerelmes, meg szerinte nem illünk össze olyan téren, hogy mindketten a saját fejünk után megyünk és ha nem akarjuk ugyanazt, akkor abból veszekedés van. Nos, szerintem ezt még meg lehetne oldani, de ő nem akarta. Emiatt nem szeretett belém, meg én túlságosan kimutattam felé, hogy odavagyok érte.


Nem szeretnék újabb személyt bevonzani. Nekem Ő kell! Teljes mértékben csak rá van szükségem. Azt tudom, hogy nem lehet bevonzani konkrét személyt, mert az ütközhet a saját akaratával, de mi a helyzet akkor, ha egy exről van szó, akivel jobban is alakulhattak volna a dolgok?


Köszönöm, ha kapok hozzáértő választ! :)


2017. szept. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy te csak arra koncentrálsz, hogy neked mi lenne a jó, és az cseppet sem érdekel, hogy a másik fél akarja e a kapcsolatot, vagy nem. Ha nem akar tőled semmit, akkor meg is szakadhatsz, akkor se fogod tudni bevonzani.
2017. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túlkombinálsz...nem emiatt nem szeretett beléd, az más síkon mozog...., csak most van mire fogni..!! De legalább megmondta, és nem áltatod magad évekig! Kíváncsian várom én is a szakértő hozzászólásokat mert érdekes kérdést feszegetsz! Jártam hasonló cipőben..

Amúgy meg igen, tudod hogy neki mire van szüksége?? Lehet tök máshogy élitek meg a kapcsolatot!!!... ez társasjáték, nem csak a te akaratod érvényesül mert az már erőszak..!

Nemde? Szerinted meg onnan mi lesz a végkifejlet...?


https://www.youtube.com/watch?v=pckK5jIET5M


hallgasd végig a dalszöveget:).. de próbálkozz, igen, vannak csodák de ezt nem akarom itt kifejteni..ugyanezt az utat jártam meg én is...:)) Az emberek változnak!!

2017. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit nem értek az egészben, a következő: megmondta a srád egyenesen, kerek perec, hogy nem szeret, kész, puff, vége. Az, hogy vonzónak tart, és működik a kémia, nem eredményez automatikusan szerelmet.


A lehetőség: a fentiek tényleg így vannak, a srác adott egy esélyt, korrekt volt, nincs más választásod, mint elfogadni.


B lehetőség: tegyük fel, hogy neked van igazad, és szeret a srác, de nem mondta ki, mert megijedt a probléáktól. Ezesetben a következő kérdés merül fel.

Neked tényleg egy olyan férfinak nem nevezhető hímnemű egyed kell, akibe annyi küzdő szellem szorult, hogy két hónap után felad egy kapcsolatot?


A két hónap alatt amellett, hogy te örültél, mennyire kielégíti a srác minden szükségleted, megkérdezted tőle egyetlen alkalommal is, ő mit akar? Hogy te mit tehetnél érte?


A legjobb dolog, amit tehetsz vele és magaddal is, ha elengeded és továbblépsz, ez a hajó elment.

2017. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. A megfelelő szemszög kiválasztása

2. Megfigyelès

3. A szemszögnek megfelelő tapasztalatok èrtelmezèse, logikus ès emocionális èrtelemben.

4. A tudás felhasználása a megfigyelt befolyásolására.

2017. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyiss még kismillió témát ez ügyben...múltkori válaszok miért nem feleltek meg?
2017. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lujzika001 válasza:
gONDOLD VÉGIG, MEKKORA BAROMSÁGOKON JÁR AZ AGYAD !
2017. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!