Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek tudják tudat...

Szerintetek tudják tudat alatt mòdosítani a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy egy illető sokszor figyel és furcsa fejet vág. Ilyenkor elkap a rossz érzés és úgy érzem hogy kontrolálja a gondolataimat. Már felkerestem egy látót de nem tudott segíteni és kétségbe vagyok esve. Az emberek talán látják a gondolataimat? Egyes kivételesek irányítani is tudják?

2017. szept. 19. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ja. Ez elèg bonyolult de elmagyarázom. Èn is tudom irányítani mások gondolatait de nem a gondolataimmal hanem az èrzèseimmel. Most viszont kapaszkodj meg. Mindenki kèpes rá. Nem csak kèpesek rá de csinálják is minden percben. Vannak akik erről tudnak is. Pl jómagam. Inkább tanulj meg vèdekezni, mint menekülni. Ebben szivesen segítek.
2017. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 thoomas26 ***** válasza:
74%

Minden attól függ, hogy te engeded-e.

Ha testileg és lelkileg/mentálisan kiegyensúlyozott vagy, ha kellőképpen tudatos vagy az életben, magadat illetően, akkor a legkevésbé tud bárki is hatást gyakorolni rád.

2017. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval ha èrdekel írj privátot. Első voltam.
2017. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Minden tudja módosítani a gondolatodat, még ez a válasz is. Az a kérdés, hogy te mennyire hagyod ezt. Én pl nem nézek tévét, mert az csak negatív irányban változtatja a gondolatokat. Viszont sokat vagyok a természetben, mert az meg pozitív irányban befolyásol.
2017. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az az illető én voltam és látom megérkezett az üzenetem.
2017. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
51%

Nem sértés képpen, de ezek a paranoia tipikus tünetei. A látó mellett szerintem keress fel egy pszihiátert is.

És még egyszer, nem sértegetni akarlak, nem trollkodni akarok, csak jó szándékkal.

2017. szept. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérésedre a válasz igen. Képesek rá egyesek, hogy mások gondolatait tudat alatt befolyásolják. Azért mert te ezt felfedezted nem kell pszichiáterhez menned... sőt.. sokan észre sem veszik ezt..l
2017. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Azért kösz a totál lepontozást.
2017. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ők nem. Én tudnám, de nem így.
2017. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A kulcsszó miért Putyin?xdd
2017. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!