Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Otthon-Fa klubról, Kárpári...

Otthon-Fa klubról, Kárpári Boglárkáról vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus a hölgy, sok ingyenes videóját hallgattam, tetszik amit csinál.

[link]

Eddig csak az ingyenes adásait néztem, de szemezgetek a tréningjeivel, és a club tagságával.

Azokat kérdezem, akik már voltak a tréningjén, vagy klub tagok. Mondanának véleményt? Ajánlod?



2017. okt. 15. 17:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sehol senki? :(
2017. okt. 16. 11:07
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Jókora nagy baromság az egész.
2017. okt. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele? Ebben a rohanó világban jó, ha fejlesszük a tudatunkat - az ingyenes videók meggyőztek, csak az érdekelne, hogy aki klub tag, vagy elment a tréningjére - az elégedett-e?
2017. okt. 17. 20:34
 4/11 anonim válasza:
55%
Én klubtag vagyok, és több tréningjén is részt vettem. A tőle tanultak, igazából megfizethetetlenek. Csak ajánlani tudom. Bátor embereknek, akik nem csak a felszínt kapargatják, hanem hajlandóak és mernek. Úgyhogy hajrá! A klubtagság maximálisan megéri az életedbe fektetsz be vele. :)
2017. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
55%

Én kb. egy éve ismertem meg Kárpáti Boglárkát. OtthonFa Klub tag lettem, folyamatosan részt veszek a tréningjein.


Ajánlom-e?

Igen, ha hiteles, nagytudású és őszinte embert keresel az önismeret "tengerében", akkor én csak őt ajánlom Neked.


Nagyon megéri a klubtagság is, mert olyan tartalmakat kapunk, olyan anyagokhoz férünk hozzá, amelyet én pl. mindennap használok, hallgatok, olvasok.


Én most 39 éves vagyok, két gyerekkel, férjjel. Amióta Boginál tanulok, azóta egy teljesen új életem van, amit imádok. És ami a legjobban tetszik, hogy nem egy csettintéssel jön a "tuti tudás", hanem én járok az úton, tanulok, és Bogi pedig támogat a saját utamon.


Őszintén és nagy szeretettel ajánlom Neked az OtthonFát és Kárpáti Boglárkát.

2017. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 H.Pál válasza:
55%
Ha még aktuális a kérdés: Számomra az egyik leghitelesebb ember a világon, őszintén felnézek Rá. Nagyon nagy tudással és tapasztalattal rendelkezik, és óriási szeretet van benne. Nekem nagyon sokat segített konkrét és kézzel fogható tanácsaival, és evvel sokan vagyunk így. Mindenképp ajánlom, hogy próbáld ki az OtthonFát, egy más világ. Jó lesz Neked, de Te is kellesz hozzá. Üdv! Horváth Pál
2017. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2018. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Vki elárulná mitől "hiteles" és "nagytudású"?
2018. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
66%
4-5-6-os válaszoló ugyanaz a személy. Bogi tréningje brutál drága sajnos.
2021. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon drágák a tréningjei. Átlag pénztárcájúaknak legalábbis az.

A Tudatos spiritualitás tréninget vettem meg, ami nem volt rossz, de azért annyira jó sem volt - tele volt meditációval (amiből százával van a You Tube-on más előadóktól), és elég rossz volt a hangminősége. Bár pár évvel ezelőtt érdekességnek számított.

Bár volt, mikor vannak kedvezményei, áprilisban egy hónapi 1000 Ft körül lehetett Otthonfa club videókat nézni, rengeteg anyagot odaadott szinte ingyen. Asszertív kommunikációs tréninget is - amit régebben 30 körül árult.

Érdekesen áraz: sok ingyen videója van a You-Tube-on, ahol jóformán a lényeget elmondja. De tréningek, és a táborai aránytalanul drágák.

Én a helyébe inkább közép árkategóriát határoznék meg - bár ő tudja... igen kevesen fizetnek azért, amit ingyen megkapnak.

De ettől függetlenül nagyon kedvelem, egyedi, és intelligens előadó!

2021. nov. 10. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!