Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan akinek a a...

Van itt olyan akinek a a titok segítségével sikerült házat vennie? Leírná a történetét?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnék pozitív történeteket a vonzás törvényével kapcsolatban. Mi is nagyon vágyunk már egy saját házra de még nincs meg a megfelelő.
2017. nov. 4. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Még a 80-as évek elején vettem így a földszinti garzonlakásomat. Pedig akkor még nem is hallottam az Agykontrollról vagy a Vonzás Törvényéről, de szerintem minden ember (és emlős) veleszületett tulajdonsága annak kisebb-nagyobb mértékű alkalmazása.

Egy eldugott faluban laktam a szüleimmel, ahol szerencsére volt egy saját gazdaságunk, ami lehetővé tette a pénz összegyűjtését. Aztán tovább akartam tanulni és saját garzonlakás volt az álmom. Mivel néhányat láttam abban a városban ahova később fősulira jártam. Elképzeltem azt amint a városban megyek a fősulira a napi előadásra. És azt amint vidáman fürdök a garzonlakásom fürdőkádjában. Mindegyiket úgy éltem át mint ha a jelen valóság lenne, ugyanazokkal az érzelmekkel. Aztán megdöbbenve tapasztaltam hogy nagyon vigyázni kell mire gondolok, mert mindegyik valóra vált. Ma amikor fürdök a saját garzonom kádjában, mindig eszembe jut hogy valaha pont ezt képzeltem el. Vagy amikor biciklivel a fősulira jártam, szintén eszembe szokott jutni hogy valaha ezt képzeltem el.

Ha valamit úgy képzelünk el mint ha az a teljes valóság, a jelen lenne, ugyanazokkal az érzelmekkel, akkor az agyunk villámgyorsan ösztönösen létrehozza azt.

Később mikor olvastam a megjelenő Agykontrollt, azt mondtam magamban hogy Jesszusom, az emberiség annyira ész nélkül rohanó biorobot lett hogy könyvet kell írni arról hogy a svejci sapka alatt lévő sejttömeggel gondolkodni is lehet? Aztán a fősulin megkaptam erre a kérdésre a választ hogy igen, a mai emberiség annyira biorobottá süllyedt hogy még a felsőoktatási intézmények sem a tudomány templomai ahol nyugalomba merült aggyal gondolkodni és feltalálni (teremteni) szokás, hanem mérnökgyártás történik az összeszerelő üzemeink számára. Így aztán diploma után nem is lettem alkalmazott, hanem sikeres feltaláló. Mivel a teremtéshez értek jobban, nem a robotként való működéshez.

2017. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
38%
#1: jesus fuck
2017. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel en valamit elcseszek a vonzas torvenyevel, minden valora valik, csak épp nem nekem, hanem masnak. Irok torteneteket, a végén a házat is taglalom:


1 "baratnőm"(lany vagyok), eladokent dolgozott a városban, a baratomat meg mindig erdekelte ez a baratnom, engem ez màr idegesitett es amikor a baratom megkerdezte melyik boltban dolgozik a baratnom, azt hazudtam hogy messze a kulvarosban, erre mit ad isten, masik heten kozli a baratnom hogy munkahelyett valtott es a kulvarosban dolgozik már...

2.tesomnak soha nem tudom megjegyezni amunkajat, rendszergazda vagy ilyesmi, igy barmikor amikor kerdezték, mindig azt mondtam, tesom valami csoportvezető vagy mi. Erre par honap, es tesom azzal fogad, hogy csoportvezeto lett...

3. Vonzas torvenye szerint ugye nincs határ, kituztem magamnak hogy netto felmillat keresek, kiirtam a falra is, erre mi tortenik, a szakmunkas baratomat eloleptetik es netto felmilla lett a fizuja..!nem kamu egyik sem!

4.anyanak mondtam hogy ne most menjen mar randira, süssünk finomat, vagy irja meg a pasinak hogy csuszik 1-2 orát, anya nem akart belemenni, erre abban a pillanatban hivta a parja hogy kozbejott valami es kesik 1-2 orat. Anya szerint boszorkany vagyok :)

5.a párom mindig azt mondta szeretne csaladot velem stb, igy gyakran almodoztam sajat hazrol kis muhellyel mert o imad barkacsolni szerelni, es sok szep viragos fával, mert nekem az tetszik filmekbol. Erre szakitas utan kozli par honappal, hogy vett egy hazat. En kerdezem hogy van a telken muhely is es gyumolcsos fák? Biztos szep lehet, erre visszakerdez hogy honnan tudom, igen van muhely es fák ...

6.egyedul vagyok, felmondtam a melohelyen es vegso ketsegbeesesben azon voltam hogy piramis kaparossal nyerjek 5 millát, soha nem nyertem, erre a hirekben mi fogad, 5 millat nyert a piramis kaparossal egy egyedulallo nő aki marol holnapra el..


Eddig mindenfele almom másnak teljesul, ha kocsit akarok, a baratnőm kap egyet a parjatol...ez is igy zajlott le.


Amikor velem fordulopontos jo dolgok tortennek, amiket nem is kértem, nem tudom hogy csinaltam, de már arra tippelek, lehet mas is igyvan es masnak az álma teljesult be csak epp rajtam.


Neha ugy tűnik mintha az univerzum elcseszné a szallitasi cimet es nem a kérőnek szallitja le, hanem a kozelben egy masik embernek

2017. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Sőt. Van is benne valami. Ugyanis en kaptam ajandekba valamit (nagy ertek), erre tesom lehűlt azon, hogy uristen ő mindig arrol almodott. Szoval az ő álma valora valt, csak épp egyel arrébb, azaz nekem...milyen erdekes.


Szoval az almaink valora valnak csak nem tudom hogy kéne bevonzani hogy pl ne a szomszednal teljesuljon be.

2017. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha őszintén leírnám a megvalósulás hogyanját, már nem lenne titok.

Ha pedig már megszünne titoknak lenne, nem megfelelő válasz lenne kérdésedre.

2017. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3-as, #4-es, nem lehet, hogy valamit nem jól csináltok? A képzelgésetekben van valami negatív, nincs elég önbizalmatok, mindig csak vágyként gondoltok rá stb? A legfontosabb, ahogy az első válaszoló írta, az érzelmileg való beleélés, hogy már tényleg megkaptad.


De sajnos így is, úgy is, a vonzás törvénye és a Titok nem írja le teljes mértékben a valóságot. Ennél kicsit komplexebb. Ha pontosan akartok bevonzani dolgokat az életetekbe, akkor érdemes utánaolvasnotok az okkultizmusnak. A Titok egy idők kezdete óta létező dolgot butít le és állítja be szenzációhajhászon, mintha feltalálta volna a spanyolviaszt.

2017. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, ha valakit érdekel, nyugodtan írhat privátot és segítek.
2017. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Negatív történeteket miért nem vársz? Ez olyan mintha azt írnád hogy csak az írjon aki nyert a lottón. Saját magadat csapod be ha azt hiszed ez működik és nem csak véletlen siker... mondjuk nem számítok negatív tortétekre, az emberek nem írják meg hogy a lottón nem nyernek.
2017. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Privire:én magamnak képzelem el, állásokkal eddig sikerult. Olyan fonokom munkahelyem lett tobbszor is, amit reszletesen kertem. Egy csoda.

A többi álmom pl sok penz, ahhoz a joletet kepzelem el, pl hogy nem kell árakat neznem, de most szép lassan, de erkezik az is


A szerelemmel ilyet mar nem jatszok mert aki csak a vonzassal lep az eletembe az nem marad meg benne, ez a tapasztalatom.sokat kuzdottem egy sracert, aztan velem jart ugyan de folyamatosan mart, kritizalt, flortolt mellettem es lelepett. Parkapcsolatra konkretan nem mutatok már valakire, csak azt almodozom hogy hű szerető tarsam van, le is rajzoltam abszurdum kockas sapkaval egy sracot ahogy atolel erre belepett az eletembe egy srac szerelemmel es nicsak egyszer bulibol felvett egy kockas sapkát..csak lestem..

Azota amugy vele is vége sajnos, de hosszu


Lehet tenyleg önbizalom a baj hogy azt erezzuk nem erdemeljuk meg, nem tudom.

2017. dec. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!