Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll tanfolyam segítene...

Agykontroll tanfolyam segítene növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Semmi életkedvem, szorongok, úgy érzem semmihez és senkihez nem vagyok elég jó. Évek óta nem élek, stresszes vagyok. Tudna ezeken javítani, vagy ha nagyon nagy az akaraterőm, akkor idővel én magam is tudok mindezen változtatni?


Kétely azért van bennem, 44ezer forint azért nem kevés, ráadásul egész napos tevékenység 4 napon keresztül, én mostanában egy könyvre sem tudok koncentrálni, nemhogy elképzeljek dolgokat a fejemben vagy 32 órán keresztül.



2017. nov. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Valahogy hiányolom a világból az agykontrollos zseniket. Az 50 éves agykontroll hány híres tudóst, művészt, sakkozót, politikust, stb. tud felmutatni?


Sajnos a probléma, hogy ez táptalajt nyújt a különböző spirituális erőkre alapuló gondolkodásnak, és előfordulhat hogy az agykontroll köreibe is beférkőztek az ilyen eszmék. Pedig az egész alapvetően semmi többről nem kellene hogy szóljon, mint hogy hogyan tudok a legtöbbet megtenni azért, amit el szeretnék érni.


S az ilyen agykontrollos széltolók, ezt lovagolják meg s ez nem spirituális erőkre alapuló elmélet hanem a hiszékenységet kihasználni kívánok spekulánsok üzleti tevékenysége. egy nagy-nagy sóder a köbön amit sajnos még gyermekek esetében is merészelnek használni.

2017. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

"Valahogy hiányolom a világból az agykontrollos zseniket. Az 50 éves agykontroll hány híres tudóst, művészt, sakkozót, politikust, stb. tud felmutatni?"


A többség nem is ezért kezdi el, hanem az "apró-cseprő" ügyeinek a megoldásához (mint amilyen pl. a magabiztosság hétköznapi helyzetekben). Ezzel kapcsolatban pedig sok sikerről lehet olvasni, hallani. Egyébként az agykontroll alapjául szolgáló technikákat, mint pl. vizualizáció vagy épp az intuíció kiaknázása valamilyen eszközzel, sok kiválóság is használja/használta saját bevallása szerint.


Kérdező, neked az önbecsüléseddel van inkább gond, az önbizalom mást jelent. Szerintem segítene benne, alapból már azzal is, hogy egy elfogadó, nyitott társaságba kerülsz 4 napra.

2017. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jót tenne neked a sport.

illetve a cél munka eredmény hármasság felállítása.

A cél összefogja a szándékokat,

A munka összefogja az időt. Erre azért van szükség mert amikor lézeng a figyelem hajlamos rossz gondolatokat nevelgetni. Lelki entrópiának nevezik.


Az agykontroll egy eszköz amit lehet használni, de előbb világos célokat kell kitűzni.

2017. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!