Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet egy emléket...

Hogyan lehet egy emléket kitörölni, hogy újraátélhessem majd? (Lent)

Figyelt kérdés
Vannak jó pc-s játéko, mint pl.102kiskutya, Croc 2. De olyan jók ezek, hogy elakarom felejteni és mégegyszer átélni, mert sajnos fejből tudom, hogy mifog következni. El lehet valahogyan felejteni, hogy működik?

2017. nov. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld le a gépedről, tedd el valahova, ahol ritkán takarítasz, és foglalkozz más dolgokkal, például olvass könyveket, próbálj ki más játékot, tanulj meg valamit önszorgalomból. Előbb-utóbb azt is el fogod felejteni, hogy hova pakoltad ezeket a játékokat, aztán amikor egyszer egy nagytakarítás alkalmával előkerülnek, nagy örömmel fogod belevetni magad, hogy újból felfedezd és felidézd az emlékeidet róluk. :-)
2017. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöjjenek még válaszok :)
2017. nov. 18. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Van még egy ötletem az előző gondolatomhoz. Csinálj magadnak időkapszulát ezekből a játékokból. Tedd be egy dobozba, és írj rá egy dátumot, mikor akarod legközelebb kinyitni, és tartsd is magad ehhez. Én már csináltam ilyet. :-)
2017. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rakd el ès 20 èv múlva szedd elő ûjra
2017. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy 18/F vagyok :D akkor helyette kockulom a GTA sa, Cs 1.6, Worms armgeddont azokat nem unom meg. És akkor tényleg majdnem elfelejtek a régi játékokbol 20ev múlva? Köszi a válaszokat megint :D
2017. nov. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!