Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan állnátok neki megkeresn...

Hogyan állnátok neki megkeresni egy külföldön elhagyott számotokra eszmei értékkel bíró/más számára értéktelen dolog megkereséséhez? Légyszi olyan válaszokat írjatok ami tényleg segíthet. Látó segítségét esetleg igénybe lehet venni ilyesmihez?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookon keresnék ottani embereknek szóló csoportokat, és megkérdezném, hogy nem látta-e valaki. Ha van a cuccról fényképed, az segíthet.
2017. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jó ötlet! :-)
2017. nov. 23. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így eléggé lehetetlennek tűnik. De attó függ mondjuk hogy mit meg merre fele hagytál el. Hogyha nagyjából be tudod határolni hogy hol, és mikor veszthetted el, akkor neten meg lehetne keresni a helyeket és felhíni őket. pl: étterem stb. De ha csak valahol az utcán hagytad el akkor esélytelen szerintem. A látó meg a hasonló marhaságok csak a pénzedre mennek, szóval azt hanyagold.
2017. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem én hagytam el, hanem az Anyukám :-(

Ez még jobban megnehezíti a dolgot...Viszont a hely és az idő ismert.

Azért köszönöm a tippeket! Minden segítség jól jön! :-)

2017. nov. 23. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!