Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Terhesség és hormonváltozások....

Terhesség és hormonváltozások. Boldog leszek még valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nyáron ott hagytam az 5,5 éves kapcsolatomat, mert igaz sok dolog jól működött, de már egy ideje egyedül éreztem magamat, mindent csak én csináltam, nem segített nekem, belekényelmesedett a kapcsolatunkba. Volt párszor, hogy elmondtam neki a bajomat, de sosem volt hajlandó változtatni. Ettől függetlenül tudom szeretett engem. Szóval elhagytam őt egy másik fiúért, akiben megláttam valamit, nagy szenvedéllyel indultunk egymásnak olyannyira, hogy két hónappal később teherbe estem tőle, amit akartam is.(Nyilván már készen álltam régóta a babára) Először pánikba estünk, aztán mindketten felhőtlem boldogsággal éltük meg. A bibi most kezdődik, mert amióta elindultak a hormonjaim eleinte mindenen sírva fakadtam, be is tudtam a terhességnek. Viszont most már annyira bedepresszióztam, hogy félek az egésztől. Úgy érzem nem szeretem a páromat, semmi sem motivál, kedvtelen vagyok. Sokszor eszembe jut az előző párom, hogy nem hagytam magamnak emésztési időt és a terhesség felerősíti az iránta érzett régi szerelmemet. Azt is tudom, hogy utólag az ember csak a jót látja és nem emlékszik a rosszra. A mostani párom mindent megad nekem, támogat és szeret, elmeséltem neki minden érzésemet, amit általában meg is ért, de azért néha nála is elpattan a húr és rossz neki, hogy elhidegültem tőle. Idegesít szinte mindig, pedig nem akarom ezt érezni, boldogtalannak érzem magamat, aki nem tudja élvezni a babáját. A barátaimnak is el szoktam mesélni mit érzek, szóval nem marad tényleg semmi bennem. Valaki tud tanácsot adni, hogy egészséges, amit érzek? El fog múlni és boldog leszek újra a mostani párommal? El fogom valaha végleg felejteni az előző páromat? Köszönöm előre is!

2018. jan. 25. 11:14
 1/3 Abíság válasza:
100%
Szia! Megnyugtatlak, én ugyanígy voltam a férjemmel. A hormonok nagyon furcsa dolgokat tudnak produkálni. De ez csak az első trimeszter végéig tart. Utána kezd helyre állni minden. Ne aggódj. Én is nagyon féltem, hogy most már nem is szeretem a férjemet? Küzdöttem a hányingerrel és a levertséggel. Most 2 év után megint áldott állapotban vagyok, 1. trimeszter. Most már nincsenek ilyen érzéseim. Tarts ki a párod mellett!Boldog babavárást!
2018. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok sok furcsaságot okoznak, néha megmagyarázhatatlan érzéseket okoznak és fura gondolatokat ébresztenek. Ahogy beállsz egy normális szintre, ezek elmúlnak.

Ha lehet, ne meséld el másoknak, főleg ne a pároddal kapcsolatos érzéseket, mert később kényelmetlen helyzetekbe kerülhetsz. Ha éppen olyan hangulatod van, nézz meg egy romantikus filmet és jól sírd ki magad! (Hidd el, többet használ, mint a kibeszélés)

Örülj a babádnak és a nagyszerű párodnak, ne gondolj a múltra!

Sok sikert kívánok!

2018. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedvességeteket, már kezdem észrevenni magamon, hogy olykor egészen elmúlnak a bajok! :) Most vagyok a 14. hétben, remélem lassan elmúlik teljesen! Hálistennek olyan barátnőm van, akinek elmondhattam a bajaimat, ő is már anyuka egy éve és támogat, nem osztja meg senkivel! Tudom nem lehet megbízni soha senkiben, de rá az életemet is rá merném bízni, hihetetlen jó személyiség! Mindig meghallgat, de soha nem befolyásol a döntéseimben! Mégegyszer köszönöm! :)
2018. jan. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!