Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért gondolok rá egyre többet?

Miért gondolok rá egyre többet?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi az életembem. Már 1 éve nem is beszéltünk,mert katonaként szolgálatot teljesít külföldön. Azért is szakította meg velem akkor a kapcsolatot,mert szerinte nem működött volna így,hogy ő 1 évig oda lesz. A lényeg,hogy hamarosan jönni fog haza,és tudatomon kívül,egyre többet jut az eszembe. Sőt,napról napra egyre többet. Ez már akkor is így volt,mikor még nem tudtam,hogy jön haza. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot. Mitől lehetséges ez?

2018. márc. 18. 20:51
 1/7 Ridamov ***** válasza:
a szíved hozzáhúz és több lesz benne a remény mert tudja hogy hazajön a szíved "birtokosa"
2018. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hisz nem is beszéltünk azóta se. Azt sem tudom mi van vele,és ő sem tudja velem mi van. Egyszerűen időnként olyan érzés fog el,mintha üzenni akarna nekem,de nem tudom mit. Olyan furcsa érzések fognak el időnként,mikor rá gondolok.
2018. márc. 18. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi fogott meg benne?
2018. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pontosan?
2018. márc. 19. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Édzések kezdenek kialakulni benned irànta csak mêg igy jön ki eleinte csak gondolsz rà aztàn ràjössz hogy hiànyzik és talâlkozni is szeretnêl màr vele .
2018. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érzések*
2018. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3.voltam.Mi fogott meg benne? Az ismeretlen ember is szimpatikussá válhat első látásra. A szeme,alkata,beszéde,azaz beindult egy kémiai folyamat?
2018. márc. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!