Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Théta healing hatása?

Théta healing hatása?

Figyelt kérdés
Már régóta théta healingezek. Már hetek óta az "elengedés és teremtés" meditációt gyakorlom, meditálom, és hát az elengedésbe nem vettem észre valami sok változást..... ugyanúgy a teremtésnél sem. Akik rendszeresen meditálnak; mennyi ideig meditáltak, míg vágyaik teljesülni indultak? Én mindig arra ébredek, hogy majd ma fog indulni a teljesülés, bízom benne, de nem tapasztaltam semmit, pedig nem olyan nagy dolgot kértem, amit lehetetlen lenne teljesíteni... mikortól indul a teljesülés?

2018. márc. 20. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Majd akkor ha teszel erte hogy teljesuljon. Komolyan nem hiszem el azokat akik meg elhiszik ezt a gondolkodos teremtos baromsagot. Ha valami kell, tegyel erte. Persze, konnyebb csukort szemmel meditalni. Annyi a kulonbseg hogy az egyik a mukodik, a masik nem. Ilyen egyszeru.
2018. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
A kettő együtt működik csak, vagyis, szánj időt a meditálós részére a dolognak, de azután kezdj el tenni a való életben is az álmod megvalósulásáért. :)
2018. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akar megjelenni a fizikai valóságban, amit szeretnél, érdemes ásni rá: mi lenne a legrosszabb/legjobb abban, ha megtörténne/nem történne meg, amit szeretnél? Ki örülne/nem örülne miatta? Elhiszed-e, hogy megtörténhet? Mi lenne, ha megtörténne? Milyen emberré válnál általa? Írj nyugodtan privátban, ha van kérdésed a témában.
2018. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!