Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet tudatosan álmodni...

Hogyan lehet tudatosan álmodni? Nektek mi vált be, és milyen volt amikor tudatosan álmodtatok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 15:52
 1/5 anonim válasza:

Feküdj le aludni aludj 4 órát kelj fel(lehetőleg magadtól vagy ébresztővel de akkor fontos hogy ne ébredj fel teljesen és gyorsan kapcsold ki) a két ujjaddat mozgasd apró mozdulatokkal és közben számolj el 30 ig aztán a másik kezeddel fogd be az orrod és próbálj levegőt az orrodon ha sikerül akkor benne vagy az álombam

Kezdőknek általában ez műkszik

2018. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit az első írt az tényleg működik. Nekem minden nélkül rendszeresen előfordul. Például pont tegnap, lefeküdtem telőzni, majd kikapcsoltam hogy aludjak.., erre hirtelen arra lettem figyelmes hogy írtak nekem. Aztán jöttem rá hogy ez csak egy álom, mert én ugye kikapcsoltam a telefont. Fürdés közben is nagyon sokszor előfordul velem hogy felkelek a fürdőkádban és rájövök hogy valami nem stímmel, ja ez egy álom! És így tovább. Hetente 4x minimum van velem ilyen.
2018. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy aludj el, hogy éber maradjon az elméd azon része, amely tud észlelni
2018. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 ez végülis igaz. Úgy ahogy nekem a telfon, közbe a figyelmem azon volt hogy írnak-e(pedig ki volt kapcsolva), de ugye el is aludtam. Vannak akik 30 percenként egy sípolást játszanak le fülesben és alvás közben rájönnek hogy ez egy álom.
2018. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt a videót. :)

Szerintem hasznos.


[link]

2018. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!