Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez milyen fajta meditáció,...

Ez milyen fajta meditáció, vagy szimplán csak alvás?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem, és hagytam, hogy a gondolataim ellepjenek. Aztán magamban magammal beszéltem (nyilván nem hangosan), és képeket alkottunk a gondolatokból,és kérdésekre kerestem a válaszokat, majd utána álomszerű állapotban voltam, olyan volt, mint a valóság, de mégis tudtam, hogy nem az. Valamennyire tudtam irányítani (úgy hogy tudtam mit fogok mondani az embereknek ebben az álomszerű helyzetben)


Ez csak egy szimpla alvás volt, vagy valamelyik fajtája a meditációnak?



2018. ápr. 16. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aludtál egy jót :)
2018. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt tudatos álomnak nevezik, lehet fejleszteni és irányítani az álmokat, első lépésben csak tudatában vagy hogy álmodsz, később már tudsz változtatni is az álom történésén, idővel pedig a teljes álom tartalmát irányíthatod, azaz meghatározhatod hogy mit álmodj, asztrál utazás és hasonlók kerülnek kilátásba.
2018. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt egy videó a témáról:


https://www.youtube.com/watch?v=Q4nVb3zkzkI

2018. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami baj van, ha a meditációt és az alvást nem tudod megkülönböztetni.

Arról már szót sem érdemes ejteni, hogy "hagytam, hogy a gondolataim ellepjenek" és a meditáció ellentétes fogalmak.

2018. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat igen ez a TUDATOS alom!! Ezt eleg nehez egyepkent elérni hogy ebrenletbol egyből a tudatos álomba kerülj szoval vagy nagyon ügyes vagy vagy nagyon szerencsés 😅
2018. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!