Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek az igaz lehet...

Szerintetek az igaz lehet hogy az agyunkkal illetve a gondolatainkkal akár a fizikai testünk kinézetét is meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egyik napról a másikra. Egyszer régen olvastam ezt és most eszembe jutott. Te mit gondolsz lehet ennek valóságalapja?

2018. ápr. 28. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Igen, úgy hívják akaraterő. Csak szépen fokozatosan. Nem zabálsz annyi kolbászt, pörköltet, nokedlit, és láss csodát, csökken a kalóriabevitel. Emellett még eljársz kocogni, aerob edzést folytatni, növeled az elégetett kalóriáidat. Nem atomfizika ez :D


A gondolataiddal megváltozdattad a sörhasadat!

2018. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszer a gondolataimmal a hajamat változtattam meg. Fogtam magam és elmentem fodrászhoz.
2018. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megtudod változtatni, viszont, ha nem csinálsz semmit azzal semmi sem fog megváltozni. Szimpla elmélkedéstől senki sem változott meg "külsőleg", csupán öregebb lett várakozás közben. :D
2018. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Sőt egyszer úgy változtattam meg a fizikai testemet, hogy nem is tudtam róla!


Részegen elvileg kimentem a mosdóba, és rókamókánál lefejeltem izomból a porcelán WC ülőkét (elvileg)

Másnapra feldagadt a fél arcom, mintha ketrecharcoltam volna :D Szegény anyám nem tudta mit gondoljon.

2018. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Elenios-E ***** válasza:
63%

Tetszik a kérdésed.


Nyilvánvalóan bizonyos mértékig a gondolatainkkal és érzéseinkkel hatással tudunk lenni a fizikai testünkre. Gondoljuk csak például a pszichoszomatikus betegségekre, amikor a negatív érzelmeink (félelem, aggódás, harag, stressz) betegségeket eredményezhetnek a fizikai testünkben. Vagy akár gondolhatunk a stresszre is, ha hosszú időn keresztül élünk stresszben elkezd kihullani a hajunk, ami egyértelmű hatás a fizikai testünkre. Vagy például az öröm, mosolygás és nyugodt élet hatására látványosan kevesebb ránc (szintén fizikai változás) lesz az arcunkon.


Így tehát egyértelmű, hogy a pozitív gondolatok - pozitív érzések pozitív hatást fejtenek ki a fizikai testünkre, míg a negatívak negatívat.


Ha viszont olyasmire gondolsz, hogy csupán a gondolataid hatására hatalmas bicepszed lesz, vagy kék hajad, vagy három kezed, akkor el kell keserítselek, ilyesmi nem igen lehetséges.

2018. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Igen, bizonyos biológiai határokon belül.

Hisz a sejteket, lehet tudatosan befolyásolni.

2018. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze. Peldául ha egy drogos, vagy alkoholista, dohányos, stb. elkezd gondolkodni és "leáll", annak a fizikailag is lesz látszata.
2018. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Istenem ennyi ostoba válaszolót....
2018. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Tudod, inkább a kérdés egy ezoterikus ostobaság...
2018. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

"Istenem ennyi ostoba válaszolót...."

Ajj, de okos vagy! Viszont sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de az álmodozástól/gondolkodástól nem leszel szebb csak csúnyább. Úgy fogsz megöregedni, miközben vársz, hogy széppé változzál. xD

2018. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!