Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditacio kezdetekkor mindig...

Meditacio kezdetekkor mindig elkezdek viszketni, de miert?

Figyelt kérdés

Kerlek a “furodni kene” es tarsai beszolasokat most hagyjuk:D

Nem vagyok viszketos fajta de amint elkezdek meditalni, kenyelembe helyezni magam es epp sikerulne kikapcsolnom kulonbozo pontokon szurkalo viszketest erzek.. labamon, szemoldokom, kezem, mindenhol... igy folyton vakarozok es nem tudok a meditaciora figyelni. Talan igy ellenkezik a testem, esetleg felek a valtozastol? Aki volt mar igy az hogy orvosolta?? :-(



2018. máj. 9. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

ahogy megnyugodsz úgy elkezded érzékelni a nem 3d-s anyagi testedet. Amikor az anyagi tested és félfinom anyagi tested találkozik végre akkor még jó hogy hatással vannak egymásra.


kb. de bonyolultabb 5 csavarral.

2018. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Sőt, ha sokáig csinálod fájdalmak is előjöhetnek. A viszketést nyelési ingert ilyesmit figyelmen kívül lehet hagyni, fájdalomnál meg lehet különböztetni azt amire reagálni kell.

Meditációnál szokott lenni valamilyen segéd módszer, ahhoz vissza lehet térni, amikor felismerted, hogy elkalandozott a figyelmed (ha viszketésre figyelsz akkor elkalandoztál).

2018. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem ez akkor volt amikor a testem különböző pontjaira koncentráltam, próbáltam ellazitani, és pont akkor viszketett.

Próbáld ezt figyelmen kívül hagyni és a viszketés is elmulik, szerintem

2018. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van mikor kezdek elaludni es az agyam meg fent van.
2018. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen meditáció ? Honnan a p*csából tudjam hogy a 697ezer fajtájából te éppen melyiket próbálod ? Ha tippelnem kellene akkor a viszketésed lehet hogy csak baromságalergia.
2018. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha velem is előfordul. Megélem, és ezáltal elmúlik. Nem menekülök előle, mert akkor sosem múlik el.
2018. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!