Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Drogok által lett tévhitek,...

Drogok által lett tévhitek, az emberi test megtisztítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem a drogok használata nagyon rossz módon változtatja meg egy ember spirituális lényét, máshogy fogja fel a körülötte lévő dolgokat. Én használtam marihuánát, és félek hogy ez által nagyon sok dolgot máshogy látok tapasztalok , úgy ahogy nem kéne, és nem az a valóság stb. Szóval szerintetek hogy lehet teljesen megszabadulni ezektől a dolgoktól , a testet teljesen megszabadítani az ilyenektol?
2018. júl. 11. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A marihuana nem olyan kemeny cucc,nem hasonlithato ossze az olyan kemeny cuccokkal amik hamar a koporsoba visznek,néha szabad,mertekkel,ritkan....nagy bajod nem lesz...nem durva...csak mértékkel!!

A heroin meg egyebeket kerüld a fenébe,meg az ilyen nagyon karos,hamar sirba tevő cuccokat. a mariskával nincs nagy gaz..

2018. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Minden isten eszközeinek tárháza. Tanuld meg használni amiket életedben érdemesnek s kivitelezhetőnek találsz.
2018. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pszichedelikus drogok (lsd, gomba, dmt, látnokzsálya) nagyon sokat segítenek eligazodni az életeden, és tisztábban látni az életed, magadat, bizonyos dolgokat. Vannak vallások, melyekben használják is őket, de nem is kell feltétlen vallásosnak lenni, pszichológiai szemszögből is megközelíthetőek. Minimálisan károsak az egészségre (a dohány pl amivel a füvet szívják), túladagolni lehetetlen, függőség ritkán alakul ki, fizikai függőség nincs. A fű egy gyenge drog. A fű is képes ezekre, ebben 100%ig biztos vagyok. Például látod "kívülről" a viselkedésed, hibáid, az életed. És mivel a marihuána gyakran felerősíti az érzékeléseid, érzelmeid, ezért ijedtél meg, a paronoia is tipikusan ekkor jön elő ("jajj ha lebukok, ki az aki néz engem, csak nem egy rendőr? stb"). Meg a dolog, hogy illegális, sokat elvesz az "élmény"ből. Nyugi, azért mert párszor betéptél, semmi bajod nem lesz, 1 hónap után kiürül az egész. Éled tovább az életed. Többi drogot kerüld el messze, alkoholt, koffeint, cukrot is csak mértékkel fogyassz.
2018. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ayahuasca
2018. júl. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Mégis mi a normális, vagy a legjobb nézőpont?

Az, ha egy új tudatállapotot felfedezel, de nem válsz függővé tőle, az csak hozzátesz a teljes egészedhez.

Tapasztalatot ad, más nézőpontokkal ismertet meg.

Nézd csak meg a világunk jelenlegi vezetőit. Alkoholista, heroin és kokain élvezők, több füvet láttak, mint egy marhacsorda. Vagy nézz egyel lejjebb. A feltalálók, művészek, írók java része a nézőpontod szerint drogos.

De most te jössz. mutass olyan embereket, akinek az inspirációt a tiszta elméjük, és a szűziességük adta. Sokkal kevesebbet fogsz találni. Ha gyenge az akaratod, bármilyen szer magával ragad egy életre, mégy egy feles szilvapálinka is. Ha viszont van erőd, minden csak tapasztalatot ad, amit ha eszed is van, használhatsz is.

2018. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!