Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti miket értetek el agykontrol...

Ti miket értetek el agykontrollal?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Jól birom a fájdalmat
2018. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Sok mindent.
2018. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 leértékelt ***** válasza:
49%
A 6-os az előbb írta nekem, hogy azzal (az agykontrollal) elérte a tűrő képességét. Sokat gyakorolt rá.
2018. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Teremtek magamnak mindent.
2018. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Mi az? Nem tetszett a válaszom? Mondom hogy teleportálok! Ha kell be is mutatom.
2018. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Az én válaszom se tetszett valakinek mert törölve lett.

Azt irtam hogy én a villanykapcsolót értem el.

2018. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80%
Nem kell levitációra meg telekinézisre gondolni. Én például a belső órámat tudtam jobban használni, például percre pontosan fel tudtam ébredni reggel. De már rég nem gyakoroltam, egyszerűbb beállítani az ébresztőt. :)
2018. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

“Az én válaszom se tetszett valakinek mert törölve lett.


Azt irtam hogy én a villanykapcsolót értem el.”


Számomra mindig megdöbbentő, hogy emberek akik azt hiszik mennyivel inteligensebbek mint azok akik számára evidens ez a téma, azok mégis ennyire primitíven trollkodnak.

Nem az a durva, hogy egyszer beszóltok, hanem hogy úgy lógtok ezen a témán, hát hadd ne mondjam mint min :D...


Nyilvánvalóan fingotok sincs róla ez mi, de ragaszkodtok hozzá, hogy hülyeség. Ez ugye így tényleg nagyon intelligens hozzáállás.


Az agykontroll alapvetően nem instant varázslat, ahol 3 varázsszó elmondásával bármit el lehet érni, nem.

Ez egy fejleszthető dolog, amivel nagyon meg kell dolgozni, és nem mindenkinél hoz azonos eredményeket, de egyesek elképesztő dolgokat tudnak vele művelni.

Ami igenis bizonyítja, hogy van benne valami.

Ilyenkor persze megy a rinya, hogy de hol a bizonyíték és a többi, múltkor volt egy magyar nő, aki bizonyított módon vissza tudta növeszteni egy korábban levágott újjpercét. Ha valakit érdekel, utána lehet nézni.


De akinek ez evidens, az nem arra fogja pazarolni az idejét, hogy vért izzadva bizonygasson bármit is, mert valaki úgy is mindig lesz aki azt mondja hülyeség, meg nem igaz, meg meghamisította meg a többi.


Ez nem a vak hitről szól, csak szimplán épp a lényeg sikkadna el, ha azon lenne a hangsúly, hogy megmásíthatatlan bizonyítékokat mutogassunk.

Komolyan, mire lenne az jó?

Hogy az ilyen bolond bogarak ne trollkodjanak ?

Úgyis tennék.

A vicces az, hogy szemmel láthatólag meggyőződésük, hogy intelligensebbek, mégis azzal próbálnak önigazolni, hogy náluk kevesebbre tartott embereket próbáljanak lejáratni.

2018. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!