Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehetséges...

Agykontrollal lehetséges rövidlátást gyógyítani? Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 18:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
22%
Reikivel igen!
2018. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem és reikivel sem.

Egy végzett agykontrollos.


Amúgy az agykontrollos netes könyvesboltban van (vagy volt) egy rövidlátást gyógyító szemtorna könyv, esetleg az segíthet.

2018. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem?
2018. aug. 4. 20:34
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

lehet, de sok kitartás kell hozzá.

meg macerás a szemüveget utánállítgatni újra és újra.

2018. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kitartás az megvan. Kontaktlencsés vagyok, ezzel nem kell állítgatni, olyat veszek amilyet akarok.

Esetleg valaki tudna tippet adni, hogyan csináljam? Volt már sikerem agykontrollal, akkor csak sima meditáció közben képzeltem el amit akarok + pozitív mondatok.

2018. aug. 4. 20:52
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
LOL :D
2018. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, de a hatha jógának vannak kifejezetten látásjavító gyakorlatai, egyszerűen szemtornának is szokás nevezni. Tovább romlani nem fog emiatt az biztos.
2018. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fish1 ***** válasza:
52%

Szerintem azzal is lehet, de első lépésként meg kellene találnod a lelki okot, ami kiváltotta. Rövidlátás esetében ugye a távol levő dolgokat nem látod jól, így pl. olyasmi okokat kellene keresned, hogy átvitt értelemben az életedben miért nem tudsz vagy akarsz előre tekinteni, távolabbra a jövődbe. Mitől tartasz, mit látnál, ha a jövődbe látnál?

Nekem nem volt túl durva a látásom romlása, de szemüveget kellett volna hordanom, amit sosem hordtam, mert idegesített. Aztán néhány éve egyszer csak azt vettem észre, hogy rendesen látok. Mindez kb azzal egyidőben történt, ahogy elkezdtem magam lelkileg rendbe tenni.

2018. aug. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%
Sok volt a Dr.House..
2018. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
25%

Az agykontroll, jóga stb ide kevés lesz, a reiki az, amivel eredményt lehet elérni. A hitetlenkedőknek pedig ne higyj, csak lehúznak, legtöbbje még magában sem hisz.

Üdv:

#1-es voltam.

2018. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!