Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tetszik egy fiú, de nem tudom...

Tetszik egy fiú, de nem tudom hogy tetszem-e neki, lehet-e olyat csinálni hogy agykontrolall kideríteni? Van valami módszer hogy megtudjam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, van olyan módszer. Megkérdezed. Ne agykontrollozz már mindenre...
2010. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Az agykontrollhoz egy dolog kell, aminek te, a kérdés alapján nem vagy birtokában. Agy.
2010. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az elsőnek: milyen módszerrel?

a másodiknak: azt én is tudom h nincs agyam!!!!!!!!!

2010. jún. 20. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Leírtam. A megkérdezés módszere. Ráadásul ha tetszel valakinek, azt nehéz nem észrevenni.
2010. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
36%
Anyukám!!! Ha agykontrollal mindent el lehetne intézni... Nem így nézne ki a világ... Felejtsd el ezt a hülyeséget... Ilyen nem lézetik... Az első válaszoló már megírta a jó modszert... Szépen leszólítód, és megkérdezed... És ne nézz annyi sci-fit!!!
2010. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
33%
Ilyen nem létezik?? anyukám ha te télleg megtapasztalnád a tudat erejét főbe lőnéd magad az ijedtségtől.
2010. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D
2010. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Agykontrollal max a következőképpen tudod kideríteni hogy tetszel e az adott személynek:


csendes környezetben elkezdesz meditálni. Kitisztitod a tudatodat, és megpróbálod kivül állóként szemlélni az életed. Ezután menj vissza az idöben, arra korábbi pontra mikor találkoztál ezzel az adott személlyel. Ezután objektívan figyeld meg, hogy ö hogy reagál bizonyos dolgokra mikor beszélsz vele, stb stb. Ha ténylegesen tudod elfogulatlanul vizsgálni így a cselekményt, akkor rájöhetsz hogy tetszel e neki, vagy sem. Vagy marad az ősi módszer, oda méssz és megkérded.

2010. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:

tegnap 14:32!

Miért vagy ebben olyannyira biztos??? Nem hinném, hogy történhetne bármi olyan, hogy eldobjam magamtól az életet...


Kérdező: Ha tuni akarod, hogy tetszel-e egy srácnak akkor kérdezd meg tőle...

2010. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki ilyet kérdezni, hogy tetszem-e a másiknak. Inkább finom utalásokat kell rá tenni. Mondjuk leejteni vmilyen tárgyat a jelenlétében és ha felveszi, már félsiker!
2010. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!