Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom “irányítani” az...

Hogyan tudom “irányítani” az álmomat?

Figyelt kérdés
Szeretnék álmodni egy személyről. Nem az a lényeg, hogy mit, hanem csak az hogy “lássam” őt. Van erre valami módszer?

2018. szept. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat gondolsz rá egyszer csak magától megtörténik.
2018. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21 napig kell asszem csinálni, mindig végigjátszod magadban amit szeretnél álmodni, és belealszol. Szóval sokszor sokszor egymásután végiggondolod, hogy mit szeretnél álmodni, amíg bele nem alszol; és akkor elalszol, és elvileg ott lesz; de ha mondjuk elsőre még nem olyan lesz, még nem úgy sikerül, az nem baj szerintem; de asszem valszeg sikerülnie kell. De amúgy, jaj, mégegy! Hogy még ezzel együtt kell 21 napig csinálni, hogy mindig, hogyha látsz valami érdekeset , lepislogod; a való életben is 21 napon keresztül mindig ha látsz valami érdekeset, lepislogod. És nem törődsz mások véleményével, hogy mit szólnak hozzá, 21 napig lepislogod. És akkor már álmodban úgy tudsz rájönni, hogy az ott álom, hogy ott is próbálnál akkor már automatikusan pislogni, de ott rájössz, hogy nem tudsz; és akkor rájössz, hogy álom, és akkor majd már tudod uralni. Meg pl van a tanulom magam jutubcsatorna , ott is beszél erről a srác. De énnekem egyébként ehhez még nem volt türelmem, hogy ezzel foglalkozzak 21 napig, tehát én nem tudom, de elvileg működik. És ezek egybe tartoznak, ugyanaz az ember mondta mind a két 21 naposat. Nem ua, mint a Tanulom magam-os srác. De ő is jó.
2018. szept. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na most már én is megnézem azt a srácot. Mindenki arról dumál.
2018. szept. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*jaj, nemtom,jól írtam-e; szal a 21 naposakat mondta egy ember, és a Tanulom magamos egy másik ember:) A másik videó már nincs fönt, fizetős lett az a csatorna, máshova töltötték fel, mert folyton tart előadásokat a csávó, de nem olyan jól jön ki terembérletileg meg utazgatásilag, meg pl még aki ott vár és a belépőt szedi neki is fizetni kell, meg ilyen műszaki ember, aki beállítgatja a dolgokat a kamerán, aztán majd föltölti, meg bevágja a címet a videó elejére; meg ilyesmi.
2018. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gulyasarni66 válasza:
Wake Induced Lucid Dream
2018. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Baromság a 21 napos hülyeség. Miért pont 21 nap? Miért nem 22 vagy 20?


Lazulj el, meditálj, lehetőleg 5-6 óra alvás után gondolj a személyre... de más "látni" vagy egy térbe lenni vele... látni úgyis lehet hogy fényképet nézel róla de nem fogod úgy érezni hogy ott van melletted

2018. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!