Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen agykontroll (fejlesztő)...

Milyen agykontroll (fejlesztő) gyakorlatokat tudok othol is nyugodtan csinálni? És ezek mennyire hatékonyak?

Figyelt kérdés
Hozzáértők válaszait várom!Előre is kössz!
2010. jún. 23. 06:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nos talán a leges-legegyszerűbb a meditáció. Ezt bárhol, bármikor végezheted. Vannak még önszugesztiós gyakorlatok is, de én azokat nem ajánlanám, elég kevés dolgot lehet róla tudni. Hát... másféle agykontroll... nos nem igazán tudom. Vannak erre különféle programok is, amikkel pl. elégedettebb, nyugodtabb, magabiztosabb, győzni akaró, kipihent stb... leszel, de ez nem mindenkinél válik be ugyanolyan hatékonysággal. Ha érdekel, elküldhetem a letöltési linkjét ennek a programnak, pusztán egy fej/fülhallgatóra van szükséged.
2010. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Otthon tudod őket a legjobban elvégezni. Fontos megteremteni hozzá a nyugodt környezetet is. Lehet kapni nagyon jó meditációs hanganyagokat, amikor van szabad 20 perced, érdemes ezzel ellazulni. Vagy egy tanfolyamon elsajátítani a meditációt.

A másik nagyon fontos része az agykontrollnak, az a gondolat nagytakarítás. Vagyis azoknak a gondolatoknak a féken tartása, amik tudat alatt gátolnak téged. Az agykontrollosok szerint a kimondott szavak hatással vannak a cselekedeteidre, szokásodra és jellemedre. Erre példa, hogy azt mondogatod magadnak, hogy én egy "szerencsétlen vagyok". Az agyad nem fog különbséget tenni az igaság és a kitaláció között, "ő" ezt szó szerinti utasításnak veszi. Érdekes módon sorra történnek a szerencsétlen dolgok: váratlan konyhai balesetek, érthetetlen emberek, rossz párkapcsolat stb. Szerintem a gondolat nagytakarítás még a meditációnál is fontosabb...

2010. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a gondolat nagytakarítást hogyan tudom alkalmazni??
2010. jún. 23. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan átgondolod, hogy mit mondasz ki. Megválogatod a szavaidat. Ez nagyon nehéz, tudom...Vannak olyan mondatok, amelyek tipikusan blokkoló hatásúak. Legtipikusabb: "nem tudom". Teljesen leblokkolja a gondolkodásodat. Figyelj meg olyan embereket, akik ezt mondogatják...mennyire sikeresek? Az esetek többségében egyáltalán nem, pedig mind tehetséges és jóravaló emberek.

De vannak még ilyen mondatok: lehetetlen, mindig, kell, hülyeség... stb.

2010. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:)Szal a meditációt ajánljátok,megpróbálkozok vele..Nektek van-e téren személyes tapasztalatotok?
2010. jún. 24. 00:32
 6/9 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon fontos a gondolat nagytakarítás :) mióta voltam tanfolyamon, legtöbb esetben kijavítom magam, mert nagyon hajlamos voltam a hülyevagyok, nemtudom, debarom vagyok féle mondatok hajtogatására.. 3 hónapja csinálom és szerintem javult a helyzet, igaz azóta magabiztosabb is lettem, meditáltam arra is hogy sikeresebb legyek, vegyem észre a lehetőségeket szerte a világban, és járjak nyitott szemmel. Egyébként, ha nincs különösebb problémád a sima meditáció is elég, a hanganyagok tényleg nagyon jók :)

Ha célt szeretnél elérni, vagy változtatni szeretnél valamin, az elme tükre technika is nagyon hatásos, csak légy kitartó :)

2010. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
OFF: Első válaszoló, engem érdekelne a link, légyszi írd le :)
2010. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon hálás lennék a linkért légyszi küld már el.:)
2010. jún. 25. 23:35
 9/9 anonim válasza:
0%
othol? az hol van? vagy mi az?
2011. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!