Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már asztrál utazásos...

Volt már asztrál utazásos élményetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy történt? Milyen az asztrál világ? Mesélnétek róla? Kérem, trollok és hozzá nemértő okoskodó "majd én megmondom mi a helyzet" személyek kiméljenek. Előre is köszönöm

2018. okt. 10. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Mondják, hogy az asztrál síkon utazók kêpesek akár más embereket is meglátogatni ha úgy van. Ez mennyire igaz ? És mit érez olyankor az akinêl egy ausztrál utazó van ? Egyáltalán észre lehet venni ?

És ez csak szerintem, para valamilyen szinten ? Már ha igaz.

Sőt amellett ,hogy (mondjuk) egy üldözési mániásnak ez egyenlő a lelki terorral ,még valamilyen szinten a személyi jogokat is sérti. Lehet hülyeségeket mondtam és nyugodtan javitsatok ki ha nem igaz , de ha így bele gondolunk,azok akik képesek a asztrál síkon utazni azok már-már felérnek egy alkalmi házi szellemmel.

2018. okt. 10. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Még nem, de szeretnék. Csak elég drága, meg sokat kell repülni. Milyen világ? Azt mondják forró. Meg sok a veszélyes állat, pókok, kígyók, krokodil. Állítólag az emberek nagyon kedvesek.


Úgyhogy remélem, egy - két év múlva eljutok Asztráliába.

2018. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve kb nagyon sokat olvastam a témában, nagyon vágytam rá. Minden lefekvéskor próbálkoztam, hogy összejöjjön. Aztán egyszer a meditáció során láttam magam felülről, láttam az ezüst kis összekötő fonalat. Megijedtem, a következő emlékem pedig, hogy “zuhanok” és rúgok egyet majd tudatomnál vagyok. Azóta sem tudom, hogy álmodtam e mert annyira vágytam rá vagy egy pillanatra sikerült.


Kérdező! Te hogy gyakorolsz?

2018. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos én sokszor.Sokszor le is írtam ahova csak lehetett.


Szóval az asztrálsík olyan mint ez a sík. Mindened ugyanott van.

A hangod vibrálós (mint a csillagkapuban az "istenekenk")

De van amikor ugyanolyan a hangod. Legalábbis nekem már kezd ugyanolyan lenni.


Nem minden van úgy azért ahogy ezen a síkon. Pl. sajnos a bejárati ajtóm nyitva van és nem tudom becsukni. Sajnos még mindíg nem csuktam be. Onnét jönnek és mennek el különböző entitások és szellemek.

Nem ilyesztőek a szellemek, bár van aki elég tahó.


A szellemállatokat szeretem.

Kitudom nyitni és betudom csukni a nyílászárómat. De a villanykapcsolóimat nem tudom felkapcsolni--gyenge kézcsakra miatt. De ha valami entitás felkapcsolja a villanyt akkor ugye világos van. Ritkán teszik ezt meg.


Korábban hallottam a saját aurám hangját- bioelektromosság. Elég ilyesztő, olyan ufójárműszerű volt.

Azthiszem az asztrálsík légköre nehézkesebb, mert lassabb voltam valamennyire. Lebegni még nem tudok.

De már észre sem veszem a különbségeket nagyon.

Mikor kiléptem először a testemből furcsán kalimpált a szívem. Megpróbáltam nem félni és sikerűlt.

De aztán már nem, elég simán megy már.


Ez azért van,mert a 7 csakra ha pörög akkor az összekötő szívcsakra mégjobban pörög. Mintha egyszerre benyomnád a játékjoisztiknál az összes gombot egyszerre. De a középső gomb/ szívcsakra "ugrassza" ki az asztráltestedet a testedből ki.


Asztrálutazás:

Addig mehetek el amíg csak akarok.

Elég ha beszélgetek vagy irogatok valakivel. Valahogy nagyon érzékeny vagyok és rögtön megérzek dolgokat még így is. És eltudok menni az illetőhöz könnyedén. De aki spirituálisan erős ahhoz nem tudok elmenni. Mert védi magát.


Nekem nem ilyesztő már. Igaz ilyesztő volt és még lehet is mások auráját megérezni. De az embereké nem ilyesztő.

Nem áll szándékomban bárkit is zaklatni. Csak megnézem h milyen erős az aurája. Hogy igazat állít magáról ha azt állítja h felemelkedett, mágus, spiritualista stb.


Sajnos az én aurám negatív és gonosz. Nem vagyok gonosz. Nem akarok senkinek sem rosszat és még nem is hazudozok soha. Csak egyszerűen ilyen.

Volt már akinek ehhez hasonló gonosz aurája volt. De ő csak erősebb spirituálisan.


Bárki képes lehet rá.

Csakranyitások, csakra meditációk, egyéb meditációk, légzőgyakorlatok, yógagyakorlatok erősítik fel a spirituális képességeket.

De majd csinálok ezekről egy honlapot. Sajnos csak félig sem vagyok kész.

2018. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig sajnos csak egyszer sikerült az is úgy hogy alvásparalízisbol. Először a kezemet nézegettem majd felkeltem, valamiért szedultem és csak a szobába voltam nem tudtam tovább menni... Majd eszembe jutott h lehetnek itt entitások bár nem láttam egyet sem de el kezdtem felni úgy hogy úgy döntöttem h visszamegyek a testembe. Láttam magam az agyamban feküdni. A tükörbe nem mertem belenezni az az ágyam mellett van. Joó élmény volt remélem még fog sikerülni máskor is és messzebbre jutok. :)
2018. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Én nem vagyok teljesen ezotéria hitetlen ugyan, de ti mit szívtok? LSD?
2018. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!