Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megnyilt volna a harmadik...

Megnyilt volna a harmadik szemem? Meditaciotol megnyilhat? Egyáltalán mire szolgál?

Figyelt kérdés

Furcsán érzem magam, magas a vernyomasom, izzad a kezem.. 6 hónapja meditalok Napi 2-3 órát.. Belső késztetest éreztem arra vonatkozóan hogy meditalni kezdjek.. meg azt erzem mintha nehezen tudnék gondolkodni, nem tudok sokat a harmadik szemrol, van meditacios könyvem, de nem sokat írnak benne róla.. Így aki jártas a témában kérem segítsen.. Egyik alkalommal volt egy nagyon mély meditaciom..

Utána mintha elfelejtettem volna hogyan kell gondolkodni,csak a jelent érzékeltem, ez volt körülbelül 7-9 napja.. Azt érzem nem tudnék Isten nélkül létezni.. A Földön meg az a feladatom hogy segítsek másoknak, és hogy arra vagyok hivatott hogy valami nagyot alkossak.. Az késztetett arra hogy meditaljak hogy nem akarok ebben lenni az rossz állapotban lenni, mélypontot éltem át egy éve, 16 évesen, akkor azt hittem összetorok.. Nagyon rosszul voltam, hallucinaltam az alvashianytol, aztán kaptam frontint.. Egészen májusig szedtem elvetve míg nem döntöttem arról hogy leszokom róla.. Ami azt illeti nagyon zavaros múltam volt..

Voltak aztán hullamvolgyek és hullamhegyek persze.. Remélem tudtok segíteni..Nagyon hálás lennék.. Mert nem tudom hogy ez egy tapasztalat-e, feljott e egy régi emlék ami tudat alatt maradt, vagy megnyilt volna e a harmadik szemem.. Azt érzem elakadtam, nincs kedvem semmihez, mintha minden osszemosodott volna,vagy nem tudom hogy csökkenteni kéne e meditacio időtartamát, voltak olyan napok mikor 5-6ot meditaltam, ilyenkor vagy nagyon rosszul éreztem magam vagy keveset aludtam nagyon..


2018. okt. 25. 03:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
A világon semmi nem nyílt meg, csak kezedez totál bekattani gyógyszer nélkül, az van.
2018. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?, :O
2018. okt. 25. 10:08
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudod hülyeséget beszélsz, engem nem ismersz.. Én csakis akkor vennem be azt
2018. okt. 25. 10:21
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha már nem lenne más megoldás.. De úgy vagyok vele nembe érdemlem meg a jobb életet, ha beszedem.. Ez motivál már 5 hónapja..
2018. okt. 25. 10:22
 5/26 anonim válasza:
55%
Pap lelkész vagy pszichológus tudna segíteni neked. Mi itt nem nagyon. Egyszerű dolog is lehet nagy. Pl. Segítesz valakinek aki elesettebb gyengébb szerencsétlenebb nálad. Előbb használd ki a két szemedet, lásd még a körülötted lévő világot. A meditáció vezetés nélkül veszélyes.
2018. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Pap lelkész?
2018. okt. 25. 12:18
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Ha katolikus vagy: pap.

Ha protestáns: lelkész.

2018. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De nem érzekelek semmi különöset, csak azt hogy magas a vernyomasom és nem vagyok nyugodt
2018. okt. 25. 12:25
 9/26 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben volt, kétlem hogy a meditáció miatt lenne, csak jobban éreztem magam miatta sokkal, vagy 200%-al..
2018. okt. 25. 12:26
 10/26 A kérdező kommentje:
Tudtok meditaciod mestereket interneten, akiknek lehetne írni?
2018. okt. 25. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!