Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A meditäcio, a csakräk elohozä...

A meditäcio, a csakräk elohozäsa järhat veszelyekkel is?

Figyelt kérdés

Mär egy jo ideje elhatäroztam, hogy elkezdek napi/heti szinten meditälni,termeszetesen nem csak ugy szorakozäsbol,hanem mert valoban ugy erzem, hogy szüksegem van rä, jot tenne nekem. De ugy gondoltam, elotte mindenkepp olvasok a dologrol. Aztän olvastam, ha valaki nem tudja a meditäciot vagy önmagät kontrollälni, akkor ugy veszelyes is lehet. Esetleg alväsparalizis es aszträl utazäs is tapasztalhato lesz elobb vagy utobb. (Ami tulajdonkeppen biztos szuper lehet, de gondolom nem abban az esetben, ha bennem van felelem az ilyen dolgoktol )

Ez valoban mind igy van?



2018. nov. 16. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Az életben minden járhat veszélyekkel. Akár még sportolás is...
2018. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a välaszokat♥
2018. nov. 17. 14:28
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
A kis szív nekem is szól? :P
2018. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#Lucifer666

:) neked is, hisz 2 percet äldoztäl az eletedbol ertem,bär sajnos feleslegesen,mert nem mondhatnäm,hogy normälis välaszt kaptam☺.

2018. nov. 17. 22:04
 15/17 Laylah ***** válasza:
86%
Szerintem ennyire nem kell félned. Ha úgy érzed, hogy jót tenne, csináld. De engedj meg egy kérdést: valóban meditációra gondoltál, vagy inkább relaxációra? Tudod, az utóbbi az, amikor a kellemes hang mondja, hogy képzeld el, hogy egy szép zöld réten vagy, blablabla. A szó szoros értelmében vett meditáció nem ez, ott nem a pihentetés a lényeg, hanem az agy funkcióinak megváltoztatása (úgymond lemenni alfába/bétába, nem tudom, melyik melyik, sosem olvastam utána, csak csináltam) utáni munkavégzés, pl. asztrálutazás, vagy traumák feldolgozása, stb. Ennek a szintnek az elérése sok-sok gyakorlást igényel, önkontroll nélkül lehetetlen is elérni. Alvásparalízisről nem tudok semmit, véletlen asztrálutazástól nem kell félned, nem olyan könnyű az, hogy csak úgy megessen.
2018. nov. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Egy jótanács: Írj ékezetek nélkül! Sokkal olvashatóbb mint falsch ékezetekkel....
2018. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondják, hogy a kundalini felébresztése, majd megfelelő kontroll nélküli szabadon engedése komoly károkat eredményezhet. Kimondottan sok bizonyíték ugyan nincsen erre, de naponta emberek százezrei halnak meg, és nem biztos, hogy minden esetben megvizsgálják, hogy az illető meditációt végzett-e a halála előtt, vagy sem.
2018. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!