Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvényével, hogyan...

Vonzás törvényével, hogyan tudnám bevonzani az exemet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így bután hangzik, mert minden embernek szabad akarata van. Viszont ennek segítségével jöttünk össze. Egyik nap délelőtt leírtam, hogy milyen pasit szeretnék, és délután megismerkedtünk. Minden tulajdonsága megvolt kivülről-belüről amit leírtam.

Viszont szakítottunk, mert nagyon bizonytalan magában. Ha nem egyezik a véleményünk, megsértődött és megmakacsolta magát. Tudom, hogy szeret, és, csak annyit szeretnék, hogy személyesen tudjuk tisztázni a dolgokat. Írni nem tudok neki, mert letiltott, zaklatni meg nem szeretném.

Azt szeretném bevonzani, hogy legyen lehetőségünk tisztázni mindent. Hogyan csináljam? Nagyon hiszek benne, hogy van még közös jövőnk, csak néha eszembe jutnak a problémák és elbizonytalanodom.


2019. jan. 5. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Kérdező!


Minek vonzanád be ugyanazt a pasit még egyszer, ha már egyszer megbukott a vonzási módszered/az ő személyisége?


Ha olyan partnert akarsz, amilyen ő, de a hibái nélkül, akkor a legközelebbi listád végére tedd oda, ami belőle hiányzik. Problem solved.


Ja, és a szeretés szükséges, de nem elégséges a sikeres partnerkapcsolathoz. Én szóltam!

2019. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Írd le egy papírra! Estére már jön is.

Állítólag ennyi az egész.

2019. jan. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy,hogy írsz neki,vagy felhívod.Aztán ha nem válaszol,akkor alkalmazod az elengedés taktikáját.Vagyis megkívánom,és elengedem a kívánságot teljesen,ùgy hogy nem is gondolsz rá.Van róla könyv is.Aztán ha nem jönn be,akkor ez van.


Bár mivel bizonytalan vagy alapból,hogy ez nekd jó lenne e vagy nem,így szerintem sehogy.

2019. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az 1es jól írta.

A szeretés nem elég egy párkapcsolathoz.


A másik pedig, jól gondold meg, hogy mit kívánsz!Gondold tovább, gondolj mögé.

Pl.kívánsz egy nagy szelet tortát...megkapid, jól esik, vérré válik benned.De lehet, hogy hányni fogsz tőle.

2019. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha sikerül, következő kérdésed ez lesz:

"Hogyan tudok megszabadulni a vonzás törvénye használatával bevonzott, de már megúnt és zaklató volt exemtől?"

.

Szakítottatok. Ha elég értelmesek vagytok, a szakítás okai ismertek. A vonzás törvényével bevonzás esetén az ismert okok nem változnak, személyiségetek sem. Magadhoz kötnél olyan személyiségűt, aki egyszer már 'nem jött be'?

Ha sikerül a bevonzás, magadhoz kötöd -akarata ellenére- az illetőt, akitől majd szabadulni nem tudsz, aztán tetteid zaklatásként érzékeled.

Ha örök zaklató kell, vonzzad.

2019. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább írd le újra milyen párt szeretnél, a tapasztalataiddal kiegészítve, és várd, hogy megjelenjen.

Ha ő neked lett teremtve, újra találkoztok, amikor minden klappol, amúgy meg lehet hogy egy 100x jobbat kapsz, és áldod majd magad, hogy ragaszkodtál ahhoz a kapcsolathoz, ami sehova nem vezetett.

2019. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!