Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agy kontrollal el érhető?...

Agy kontrollal el érhető? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az hogy ha erősen gondolok vmire h akkor meg tőrténjen. Tesla szerint igen illetve hallottam h össze esnek a kvantumok az agyban ez által meg teremthetel egy olyan valóságot amit akarsz.

#agy #kontroll #kvantúm
2019. febr. 1. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erdekes ez erdekel engem is higy igaz e
2019. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem igaz. Nem lehetséges ilyesmi. Bárkinek sikerült volna, nagyon egyszerűen bizonyítható.


Tesla soha nem írt ilyet, csak kiforgatták a szavait.


Főleg nem a kvantumos abszolút badarság, leírhatom fizikailag miért, de hosszadalmas lenne...

2019. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
70%
Senki ne higgyen a 2 második hitetlen lámának. Elvégeztem az agykontroll tanfolyamot és sokszor használtam tudatosan a teremtő erőt az életem során, céljaim elérésere illetve egyéb dolgokra és tényleg működik. De azt is mondják nem minden embernek van teremtő ereje, és ez igaz is személy szerint nekem van eleinte alfába teremtettem aztán már bétaba is működött. Tudni illik ha egy nap valamire sokszor gondolunk abból a fele gondolkodás már alfába történik meglepődnénk ha tudnánk hogy egy nap mennyiszer vagyunk alfába, ezért kell vigyázni mit kíván vagy mire gondol az ember. Ott rontják el sokan hogy nem eléggé kitartóak és azért nem tudják irányítani az életüket a gondolataikkal, ebben a világban a türelem rózsát terem ha az ember egy szebb jobb életet akar, vagy csak sima változást.
2019. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Na és mit teremtettél, kedveském?


Hányas elemszámból hányszor sikerült bizonyíthatóan a pozitív kimenet?


Hány % esélye volt alapból az esemény pozitív kimenetére és szignifikánsan sikerült javítani ezen a %-on?


Írd le a körülményeket, ne az agykontrollos humbugot.

2019. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amiről én beszéltem amúgy az Tesla. Soha nem mondott ilyet. Vagy utólag költötték hozzá a bulvár-ezó médiában.


A kvantummechanika az agyban egész egyszerűen úgy viselkedik, hogy az agy egy makroszkópikus rendszer. A kvantumhatások lokalizáltan lehet érvényesülnek egyes kölcsönhatásokban neurális szinten, ugyanakkor makroszkopikus rendszerként ki is egyenlítődnek.

Egyébként is magában az agyban ha zajlik modjuk egy kósza elektron hullámfüggvény összeomlása egy kölcsönhatáson, vagy összefonódott részecskék távolhatása, semmiben sem befolyásolja a környező világot. Nincs mérhető kapcsolat egy dobókocka eldobása és a koncentrációnk között.


A koncentráció egy felfokozott idegi tevékenység, ahogy az agykontroll is. Semmi különös nincs benne. Ha elpattannak az erek a szemedben sem tudsz fizikailag hatni a külvilágra. Ennek a kvantumfizikához semmi köze, maximum a multiverzum elmélet, de az minket úgy sem érint.


Bárcsak sikerült volna ez valakinek, én lennék a legboldogabb.

2019. febr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Youtubeon Tesla Code és egy ember beszél róla h bizony ennek van alapja h működik. Lehet hozzá venni is könyvet tőle. Beszél ott kísérletekről is akkor ez mind kamu? Utolsó ha lenne időd meg nézni éa vélwményt mondani róla az jó lenne értő személynek tűnsz!(szarkazmus nélkül mondom!) mondjuk elég hosszú... [link]
2019. febr. 1. 07:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Tesla tényleg zseni volt, egy különc zseni. Imádom a munkásságát, és sajnos sokan vannak akik belőle élnek. Minden áltdumányos baromságot kitalálnak hozzá és eladják könyvben.


Belenéztem, itt is arról a tévhitről volt szó ami a kvantummechanika kétrés kísérletével kapcsolatos. Miszerint ha "nem nézel" oda akkor az elektron mindkét résen átmegy hullámként.

Pedig ebben nem az emberi szemlélő a lényeg, nem az, hogy a tudós nézi-e a monitort vagy sem... odakoncentrál-e. Ugyanis itt egyszerűen arról van szó, ha megzavarod a kvantumrendszert, akkor omlik össze ez a hullám állapota és már tudni vélhető, hogy csak részecske, egy résen megy át.

Ez viszont kölcsönhatás a műszer és a kvantum között.


Tehát összegezve, a kísérlét akkor is lezajlik ha te nem nézel oda, ugyanis a detektor már rég odanézett... de bármi más is ki tudja zökkenteni, akár egy kis háttérsugárzás is.

Ezért az ilyen kísérleteknél szigorúan elszigetelik a rendszereket mindentől.


Na most gondolj bele, az agyban sehol nincs ilyen, minden mindennel kapcsolatban van szerencsétlen hullámok folyamatosan megzavaródnak. Meg ha hullámként is viselkedik, ez a természetes módja neki.


Az agyban lévő neurofiziológiai jelenségeknek nincs mérhető, komoly hatása (koncentráció). Ezt már ezrek vizsgálták, mindenféle létező kütyüvel. Az agyhullámok is épphogy mérhetőek koponyán keresztül, nagyon nagyon minimális elektromágneses hatásuk van.


Ugyan úgy, sok ezer kísérletet végeztek amikor az illető koncentrált bizonyos véletlen eseményekre, dobókocka, pénzérme, tőzsde stb... sajnos eddig senkinek nem sikerült még, még ha úgy is érzi az ember (önbecsapás illúziója)


Ettől még én is ugyan úgy koncentrálok vizsga, pókerasztal előtt, nincs ezen semmi gond. 😃

2019. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az agykontroll nem hülyeség, ezt nem mondtam... ugyanis a saját testünket, agyunkat tényleg lehet módosítani bizonyos módszerekkel.


Tibeti szerzetesek pl a saját vegetatív idegrendszerüket, a testhőt tudják változtatni... koncentrálással.


A psziché tényleg sokra képes a saját testünkkel. Akár a gyógyítómechanizmusok fokozása, szívverés stb... de ezek mind mérhető és tudományosan bizonyított dolgok.


Ami működik, az tudósok jelenlétében is fog, nem csak akkor ha nem nézel oda :)


Ezt viszont sajnos sokan arra használják fel, hogy kitaláljanak mindenféle hülyeséget hozzá, hogy ők telekinéziára képesek, gondolat meg jövőlátásra pusztán koncentrációval.

2019. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kimerítő válasz köszönöm.
2019. febr. 1. 13:27
 10/14 anonim válasza:
Nem fogom leírni a körülményeket mert neked úgyse működne ha nem hiszel benne. Nem fogok lehetőséget adni ilyeneknek mint te, mert ebből tucat van aki nem képes tenni a jobb életért de másoktól várja és amikor hallja hogy bizonyos dolgokat meg lehet alkotni pusztán a gondolkodásunkkal akkor fújol mert egyszerűbb egy megkapott világba élni és lehetetlen szavakkal dobálózni. Ami egy irdatlan nagy baromság ha valaki elmegy egy ilyen tanfolyamra rájön, hogy határ a csillagos ég, ha az illető hisz magában. Remélem azért nincsen gyereked és nem táplálod benne ezeket baromságokat hogy hittel meg tudatos gondolkodással miket nem lehet elérni, mert pont hogy el lehet az hogy semmilyen tudományos könyvben nem írnak róla a liberális hitetlen barmok, az még nem jelenti azt hogy az egész hülyeség. Ha meg van gyereked sajnálom szegényt. Sok szerencsét a szánalmas világodba, kiléptem ebből a cirkuszból.
2019. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!