Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja elkezdtem alkalmazni a Titkot, volt,hogy egy nap alatt kétszer hanem háromszor is megnéztem. Elkezdtem alkalmazni és volt egy két dolog ami valóban be is vált.

Elkezdtem vezetni egy kis napló szerűseget, leírtam ,hogy miért vagyok hálás az életemben, majd több random oldalra írtam a Titokból idézeteket is.

Leírtam a 2019-es céljaimat is , aminél az elsó helyen a jogosítvány megszerzése van.

Azt hozzá kell tennem, hogy Szegedi vagyok és itt alap a 2-3 bukás...Sajnos. De inkább a 2, de mind1 is.

Az első kettő vizsgán ugyanaz a Vb húzott meg. Az első vizsgámon jogosan buktatott , de a 2.-on nem. Azóta sem tudom miért buktam.

Viszont a 3.nál a vizsga előtt felhívott az oktatóm,hogy az egyik legjobb fej vb lesz.

Annyira pozitívan és jó kedvűen mentem vizsgázni ,hogy örömömben még el is sírtam magam, mivel 1000%-ig biztos voltam bennem ,hogy ma meg lesz. Még a naplómba is beleírtam dátummal nagybetűvel ,hogy “úristen ma meg lesz”.

Álmom a jogosítvány és,hogy vezedhessek, de tényleg.

Erre harmadjára is megbuktam. És annyira mérges voltam erre a vonzás törvényére ,hogy elmondani nem tudom. Egyáltalán nem számoltam azzal a ténnyel,hogy megbukok.

Még Vision boardot is csináltam melyre felraktam álmaim autóját ami egyben a jogosítványt is szimbolizálta.

Csalódott vagyok és kezdem azt hinni, hogy az egész egy átverés.

Kérem szépen,hogy olyanok írjanak akik tudják miről van szó és esetleg tanácsot tudnak adni .

Mert közben hiányzik a kis naplóm amit mérgembe bevágtam a szekrény legaljára valamint a vision boardot feldobtam a szekrény tetejére, az autóról a képet is darabokra téptem.

Nem tudom mit csináljak , ennél jobban már tényleg nem tudok pozitívabb lenni és ennél jobban hinni valamiben. 22/L

Köszönöm ha elolvastad! :)



2019. márc. 23. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad erre alapozni az életed, hogy pozitívan gondolsz rá és pukk ott van amit akarsz. A saját életem a példa arra hogy ez így nem működik. A pozitív gondolkodást inkább úgy fogd fel, hogy "Hiszek benne, hogy mindent meg tudok tanulni" Ennek az az eredménye, hogy teszel is érte mert nem tartod lehetetlennek tehát tanulsz mint az állat, van motivációd. Ellenben ezzel: "Nem hiszem hogy ezt és ezt meg tudom tanulni" Ennek pont a másik variáció az eredménye. Lehetetlennek tartod és nem tudsz koncentrálni.


Ne okolj senkit mert nincs hibás, te sem vagy az. Ha nem adod fel sikerülhet.

2019. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szóval inkább csak ne adjam fel. Egyszer úgy is meg lesz alapon. Lehet túlságosan rákoncentráltam vagy én nem tudom..

Feladni egyébként nem fogom, rengeteg pénzem van benne csak mérges vagyok ,hogy Szegeden a Vb-k csak a pénzre mennek és más keresetével szórakoznak. Nekem sem mind1 minden vizsga után 40.000ft a fizumból..

Ez a legmegterhelőbb.

Meg sajnos az is baj velem, hogy túlságosan komolyan veszem a dolgokat. Nagyon a lelkemre veszem a sikertelenségeket a bukásokat az élet bármelyik területén, napokig tudok sírni egy egy apró dologért is....

2019. márc. 23. 19:58
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáértők azt mondják, nem arra kell gondolni, hogy meglesz, hanem arra, hogy már megvan.
2019. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nálam forditva mükődik.

Kijelentem reggel, hogy ma átmegyek a vizsgán, éa az is le van tudva.

Elképzelem, hogy jövőhéten én viszem a családot kirándulni.


Na ha megvan a vizsga akkor örülök.


Nagyon rágorcsölsz szerintem, csak erről szólhatnak a minden napjaid.

Erőlteted az érzést.

Nem kell.

2019. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Nos te nem vagy pozitív. Az hogy valós időben nagyon magas rezgéseket teremtesz, nagyon jó, és biztos nagyobb a te teremtésed, mint az átlagé ha ő is ugyanígy oróbálkozna. Viszont isten egy pöppet bonyolúltabb a leírtakhoz képest. Neked nagy dolgod van még a bipolaritással, és mélytudatalatti tisztításával, nem feltétlen betegségekre, hiányosságokra gondolok, mintsem a belső inditattás, igazság, rezgés tisztasága.

Pl hiába teremtetted amit, ha sokkal fontosabb, hogy a megbukás és ebből jövő helyzeteket, belső teremtett élményeket tapasztald tanuld magad ezek szempontjaiból, akkor ha az egész bolygó egy napig meditálna, hogy átmenj, se mennél át.

Nagyszerű, hogy ennyire "kimaxolod", kiterjeszted és erős rezgéseket alkotsz, de ha máshogy alakul mint számítottad, nem azt jelenti, hogy az a valami, jelen esetben az, amit vonzás törvényének hívsz, "átverés", hanem vannak magasabbrendű dolgok.

Tehát a leírtakból leszámítva a bölcstelenségedből származó "hibákat" és lehetőség kihasználatlanságokat, nem látok hibát.

Amit viszont látok, az eszméletlen nagy bipolaritás, megkérdőjelezés, bizonyosság hiánya, ismeretlen mértékével való nem törődés és nem számolás, és még pár dolog.

Szóval megértem tanultabb testvéreinket, akik így döntöttek.

Hajrá. Menni fog az. :))

2019. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1#nek csak az első mondatát is elolvasva is egyértelmű mit akar a sors. Hogy legyen kicsit több tudásod. Ez a szint, hogy ha megy, van, ha nem megkérdőjelezem és lehet AZ EGÉSZ, AHOGY VAN "átverés", nem olyan attitűd, amilyeneknek az ennyire kénszeres hozzáállás mellett szokták hagyni, a teremtett dolog kihatását.

Ne alapozz erre vagy arra, legyél komplexebb, csináld hosszútávon, ne vedd kézpénznek, legyen benned bizonyosság a hogyanokról, stb.

2019. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Vonzas torvenye mukodik de nyilvan nem lehet erre alapozni mindent viszont nagyon Fontos! Ha kivansz ne ugy kivand hogy pl Ne azt a tetelt huzzam a vizsgan hanem ugy hogy (-ne) Azt a tetelt huzzam.. Mert a nem! szot nem ismeri az univerzum vagy hogy is van ez. Es plusz gyakorolni kell a vonzast, zsigerben erezni...

amugy az emberek tobbsege minimum 1x megbukik a kresszen vagy a forgalmin. Nalam a kresz sikerult 3jara.

Sok sikert ne add fel

2019. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok választ és tanácsot, befogom őket tartani ahogy csak tudom.

Tényleg nagyon rágörcsölhettem erre az egészre. Most egyenlőre úgy döntöttem, hogy kicsit pihentetem a vezetést, hogy összeszedjem magam pozitív energiával. Két hetek teltek el a vizsgák között és érzem magamban , hogy minden egyes bukás teljesen lehúzott ,nem tudtam pozitív lenni.

Igazából arra is gondoltam, hogy a bukások oka lehet a múltban való gondolkodásom. Mert ha jól emlékszem a Titok azt is kimondja ,hogy kihat a jövőnkre a múltban való gondolkodásunk hiába gondolkozunk a jelenben pozitívan. Nem tudom érthető ez így ahogy leírtam.

Mert igazából van 2 ember körülöttem akik mind a ketten hatodjára vagy hetedjére mentek át. Lehet ,hogy tudat alatt ez rögzült a fejemben és ez olyan erős ,hogy nem tudom változtatni. Vagy én nem tudom...

Akkor vegyem elő a kis füzetemet ,vezessem tovább , valamint a vision boardot is tegyem vissza a helyére igaz?

Tényleg hiányoznak... de ezek a bukások nagyon megviselnek lelkileg, sajnos ilyen vagyok...hajlamos vagyok ez miatt depresszióra is.. :(

2019. márc. 24. 00:53
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát Kérdező: én megnyugtatlak, hogy nem csak Szegeden van így és szerintem a bukásoknak semmi köze a Vonzás törvényéhez. :)


Szóval ha nem görcsölsz, akkor mantrázás nélkül is át fogsz menni.

2019. márc. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! :)
2019. márc. 24. 03:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!