Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi van, ha a skizofrénia mint...

Mi van, ha a skizofrénia mint mentális betegség nem is létezik?

Figyelt kérdés

Erről szóló filmek,sorozatok vannak,hogy mi állhat a skizofrénia mögött,és találtam 1-2-öt. És nem csak filmek,sorozatok,de még cikkeket,blogokat is.

Ott van filmben a Mátrix,sorozatban a Zaklatók. Akkor találtam blogot erről:

[link]


Mit gondoltok erről?


2019. ápr. 1. 06:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok orvos így nem tudhatom.
2019. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Létezik. Attól még hogy a diagnózisok 95%a hiányos vagy szimplát totális defejt, létezik.
2019. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van skizofrén ismerősöm. Beteg! Nem kell orvosnak sem lenni ahhoz, hogy lássam, hogy komoly gondjai vannak.
2019. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Az emberi elme képes meghasadni és ebből kifolyólag a szkizofrénia is van létező mentális betegség.

Viszont, vannak olyan behatások, melyek szintén képesek az emberi tudatra hatni, ezért nem lehet mindenki skizofréniának mondani, vagy mindent valamilyen megszállással megmagyarázni.

Nincs vagy ez, vagy az, hanem mindenki ki kell vizsgálni alaposan.

2019. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
ennyire unatkozol?
2019. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hogy nem létezik. Ezt nem csak úgy kitaláltam, megmondták a többiek is!
2019. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

HOgyne létezne?


Persze aki beteg, az tagadja.


Attól még, hogy sokan szakértelem nélkül "diagnosztizálnak" , tévesen használnak a köznapi nyelvben mindenféle orvosi szakkifejezéseket, attól még a valódi orvostudomány szerint létezik.

2019. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán elolvastátok a blogot,amit belinkeltem? Azt kérdeztem,hogy mit gondoltok róla. Ennyire meghaladja a képességeiteket?
2019. ápr. 2. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes konteo, de ez csak mese. Anno a bolondok jobban beleolvadtak a társadalomba. Bár most is.
2019. ápr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt mondod azért mert tönkretettelek? Vicces vagy. Legalább ne hazudozzál már köszike.
2020. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!