Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan motiváljam magam hogy...

Hogyan motiváljam magam hogy szívesen, örömmel keressek munkát? Pl. Milyen képet vizualizáljak agykontrollal, vagy csak simán pozitív gondolkodással?

Figyelt kérdés
A pénz nagyon motivál, dolgozni is szeretek, tehát nem kimondott munkakerülő vagyok, csak éppen rettegek a rosszindulatú emberektől, a "csapatmunkától", ahol piszkálhatnak, pletykálhatnak rólam, kikészíthetnek idegileg (volt már ilyen...). Úgy érzem az hogy pl. agykontrollal programozom hogy jól érzem magam egy új munkahelyen, nem működik mert nagy bennem az ellenállás a félelmeim miatt. Arra gondoltam, inkább a munkám gyümölcsére kéne koncentrálnom, hoyg mi mindent megvehetek, megtehetek majd, és ez felülírná az esetleges kellemetlenségeket is ami a munkakereséssel, munkával jár. Esetleg nem lovalnám bele annyira magamat rossz helyzetekbe, nem lennék önkéntes célpontja kollégáknak, főnököknek. Van valakinek tapasztalata, tanácsa? Tapasztalt agykontrollosok?
2019. máj. 2. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz az agykontrollhoz, akkor jó ötlet lehet a pszichológia is, ha kielemezed a számodra útálatos helyzeteket.

Először is, hogy pontosan ki, mivel tudott megbántani? Hogyan kerültél abba a helyzetbe? Miért pont te, ha mások nem?

Tehát önismeret.


Én is hasonló okokból vagyok most munkanélküli, mert nem tudok beilleszkedni tartósan. Nyugodt lelkiismerettel mondhatom, hogy nem az én hibám (ami tőlem telt azt nagyon is megtettem ugyanis), viszont az okok bennem is vannak (az én érzékenységem). Jelenleg nem vagyok kész interjúzni sem, annyira kivagyok. De persze a pénzre szükségem van úgyhogy igyekszem megerősödni.

2019. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enis igy vagyok vele

Nem szeretek emberek kozott lenni sajnos

2019. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!