Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditáció, asztrálutazás,...

Meditáció, asztrálutazás, tudatos álom? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el meditálni gyertyák mellett. Rövid időkre ki tudom kapcsolni az elmém és csak a légzésre figyelni, de egyelőre ennél több nem megy. És ez is a probléma, hogy nem tudom minek kellene ezen túl történnie. Hogyan tudok asztrális utazásban résztvenni és eljutni odáig, milyen ilyen gyakorlatok vannak.

Valamint hogyan tudom elérni a tudatos álmot, elég sokat olvasom, hogy sokan tudnak tudatosan álmodni, de egyszerűen nem tudom elképzelni hogyan valósul meg. 10/9-szer az álmaimra sem emlékszem.


2019. máj. 9. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Jujjujj. Az asztrál síkot felejtsd el szépen. Nem tudod mi van ott és ez nem véletlen. Legyél érte hálás!
2019. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vicceltem
2019. máj. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném tudni, hogy hogyan valósítható meg.
2019. máj. 10. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell elképzelni semmit

Csak hagyd magad tortenjen az aminek torennie kell

2019. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy Asztrálprojekcio című könyv, amiben leírják, hogyan valósítható meg, a könyv letölthető.Nos, nemlékszem pontosan, de hasonlóan kezdődik, mint a meditácio, relaxáció.Aztán elkezded magad kiemelni a testből, tehát mozdulatlanul fekszel és közben elképzeled, hogy a tested átfordul a másik oldalra, azt hiszem, először ezt a kifordulást kell begyakorolni, aztán már később zeljesen ki tudsz a testböl lépni tudatosan.

Valamikor sok éve én is probálgattam, de általában elakadtam féluton.Valami félig bent, félig kint állapotban, ami lég kellemetlen.

Nekem jobban bevált, hogy lefekvéskor arra koncentráltam, hogy testen kívüli élményt akarok és akkor általában spontán megtörtént, álomból kiindulva.Illetve alvásparalizisből.

2019. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát: Robert Bruce Asztrálprojekcio 1-2 .rész. dokumentum.
2019. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlás a kulcs titka.
2019. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!