Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagyon szeretném gyakorolni a...

Klepping kérdése:

Nagyon szeretném gyakorolni a tudatos álmodást, de annyira felek és tartok a paralízisétől, hogy nem tudom eljutni a paralíziséig. Ötlet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném gyakorolni a tudatos álmodást, de annyira felek és tartok a paralízisétől, hogy nem tudom eljutni a paralíziséig.


Ri hogyan győztétek le ezt a félelmet? Nagyon megköszönöm az értékes tanácsaitokat.



2019. máj. 14. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neki feltétlenül paralízise.

Nekem többször volt már tudatos álmom, igaz, mindig spontán történt a felismerés, és egyre több alkalommal benne is tudtam maradni. Soha nem tapasztaltam meg az alvásparalízist.


Ma éppen ezzel kapcsolatban néztem meg egy dokufilmet, és megint meg fogom próbálni tudatosan előidézni, ahogy a testelhagyást is.

2019. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2x sikerült, jó volt nagyon.

Paralízis sohasem volt, hiszen álmodsz...


Külön viszont 15-20x átéltem egy nehéz időszakban alvási paralízist. Lehet mert sokat szívtam és ittam is akkoriban. Brutálisan szörnyű... álom az álomban, teljesen tudatodnál vagy. A mellkasod összenyomódik és valami rettenetes félelem kerít hatalmába. Érzed ahogy képtelen vagy megmozdulni, látod a szobát és lassan végre felkelsz nagynehezen.

Ekkor jössz rá, hogy csak képzelted, mert hullamereven fekszel még mindig.

Majd a 3-4ik próbálkozásra a kisujjad talán kezd mozogni és végül felülsz tacsakosan leizzadva. Végre sikerült felébredned.... vagy mégsem o.O


Sok sikert a kísérletezéshez ;)

2019. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Paralizis csak akkor szar ha felsz tole e nem tudod mi az

De egyaltalan nem szar ha tudod mi az es tudsz belole tudatos álmot csinalni

2019. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen. Ne feledjük, hogy az alvási paralízis nem csak azért szar mert nem tudod mozgatni a testedet és idő előtt felébredsz agyban.


Nem a félelem az ismeretlentől a probléma...hanem mert az agyműködésben olyan változások állnak be hirtelen amiket nem tud kezelni az ember. Az álmodás állapota hasonlít egy LSD, gomba trippre. Neurohormon szinten is... na az alvási paralízi pont ilyen állapot, az agy ilyenkor nem tiszta, általában nem tudsz normálisan gondolkozni sem. Erősen emlékeztet egy bad tripre, amikor a hallucinációk durván félelmetessé válnak...és nem a gusztustalan testedre telepedő rémszörny miatt, hanem mert a félelmi pályák, a fóbiák, paranoia pályái aktiválódnak neurohormon szinten.


Ezen semmi nem segít, nem lehet megszokni.

2019. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

DE meg lehet ha tudatos maradsz végig, énis igy csinálom

5-6 óra alvás után ha visszaalvás közbe várom a paralizist és mivel tudom hogy olyan lesz amilyennek én akarom igy nem kell félnem tőle és tudok belőle tudatos álmot csinálni


persze ha piálsz meg drogozol akkor ne is csodálkozz hogy rémálom a paralizis de én semmilyen szerekkel nem mérgezem magam valószinű azért nem is volt rémálom paralizisem sose

2019. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Félreértesz. 3-4 hónapja iszok alkoholt. Soha semmilyen hallucinogént nem használtam... de neurobiológiai szempontból tudom mit csinál az aggyal egy LSD.


Az tény, hogy régebben ritkásan szívtam havi rendszerességgel, akkor frekventáltabbak voltak az alvási paralíziseim...de ez régen volt.


Szóval egyet kell értsek, a pszichoaktív hatóanyagok felerősíthetik az AP-t.


Mindenesetre én örülök hogy megszűnt... soha többé...

2019. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és ha nem volt rémálompara. Olyan 2x volt.


Viszont az nem is alvási paralízis! Simán ébren álmodás.


Az AP mindig rémálom.

2019. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-ost elírtam, 3-4 hónaponként iszok alkoholt már és nem élek semmi droggal.
2019. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!