Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Medtációval hogyan érjek el...

Medtációval hogyan érjek el dolgokat? Azthiszem tudok meditálni, de nem tudom mit képzeljek el hogy bevonzam, vagy elérjem amit szeretnék.

Figyelt kérdés

nem jártam tanfolyamra, sok youtube videót hallgattam, és sok jó videó fent is van ami sok mindenben segít de mi van ha nem csak a lelki egyensúlyomat, önbizalmamat, a lelki békémet akarom fejleszteni hanem például egy jó zenét megcsinálni, új barátokat szerezni vagy valami, amit nem nagyon lehet megtalálni a youtube-on?

azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek az jó ha a légzésemre koncetrálok először , a testemet ellazítom, számolással esetleg vagy bármi mással még jobban lemegyek picit, majd csak szimplán erősen képzeljem el amit megakarok szerezni? és éljem át és ennyi? csak mert sok youtube videóba még csinálnak olyat is hogy például: képzelj el egy tenger partot ahol jön egy szép hajó, nézzük meg milyen szép és rakjuk bele a rossz élményeinket aztán engedjük el a hajót, szóval akkor nem kéne mással is ilyen formában valahogy gondolkodni? mi a megfelelő praktika olyan dolgokra amiket én szeretnék megszerezni és nem kell hozzá megkeresnem egy videót?



2019. máj. 22. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
A hobbi útkeresők sosem fogják megtapasztalni azt a tudatállapotot, amiből könnyedén elérhetnek bármit.
2019. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, nekem a vonzás törvénye jut eszembe. Abraham Hicks videókban felvilágosítanak, hogy is kéne. Lényegében átérezni, mintha már a jelened része lenne, csak éppen még a rezgési valóságban tobzódnak. Azután kell a megengedés művészetét elsajátítani.
2019. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vágyad csapda rád nézve. Ha helyesen meditálsz feloszlik minden ami negatívvá tesz, felszabadul a pozitív erő a szívedben. Emelkedik a "rezgésed" (utálom ezt a megfogalmazást) Pozitív irányba változik az életed. A negativitás ami lefojtja a szíved pozitív energiáját, érzelmi kötelékek miatt van benned. Minden olyan dolog ami nincs, vagyis már eltünt az életedből, vagy még nem szerepel benne de érzelmekkel kötődsz hozzá, ilyen. A jelenedben nincsenek ezek a dolgok ezért hiányukat érzed. Ami jön fogadd el, ami megy engedd el. :)
2019. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Basszus. Most te segítettél nekem pedig én válaszoltam a kérdésre :') köszi! :*
2019. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor hogyan kéne helyesen meditálni hogy ne essek csapdába?
2019. máj. 22. 23:15
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Itt és most. Érzékeld a léted de ne gondold valamivé. A figyelmed járja át az egész tested, itt és most. A gondolatok és a gondolkodó veszítse el a beléjük vetett hited, legyél a szíved, nem az érzések.
2019. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az üzidre válaszolok:


Nem kell elképzelni semmit sem, nem kell gondolkodni, nem kell magadra öltened a felbukkanó érzéseket. Számolni sem kell de koncentrálni igen, viszont nem a fejeddel/elméddel. A szíveddel. Ha ez megvan máris helyesen meditálsz.

2019. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerrel jársz és furcsa, megmagyarázhatatlan dolgok történnek amik nem vesznek el senkitöl és úgy adnak neked, ne kezdj el gondolkodni a hogyanon. Az is csapda. Maradj a szíved, hiszen sosem voltál más.
2019. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az üzidre válaszolok: Figyelj a szíveddel de bármi is akarja elterelni a figyelmed a gondolataid rafinált labirintusába, MARADJ A SZÍVED. Az érzések változnak, hullámzanak mint a tenger, te az vagy ami mozdulatlan és értékeli az érzéseket. Nem tudom jobban megfogalmazni.
2019. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Értékeli=érzékeli
2019. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!