Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan engedjem el a szorongás...

Hogyan engedjem el a szorongást, vagyis pontosabban az elvárást felé?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy elkezdtem gyakorolni az elengedést 3 napja, és nagyon sok minden sikerült már, meditálás közben, és utána sikerült nyugodt lennem, megtapasztalni a békességet,nyugalmat, sikerült elengednem a szorongást pl ezelőtt mindig szorongtam,aggódtam ha el kellett mennem valahova, sokat rágódtam, tudatalattimba ugye ez beépült és minden reggel így keltem, de ezt is sikerült elengednem és a mai nap reggelén mint akit kicseréltek, viszont mikor el mentem itthonról, megint előjött a szorongás a társaságban,emberek között és mikor hazaértem csalódott voltam és lehúzott az egész. Lehet hogy azért mert azt vártam hogy pár nap alatt elmúlik a sok évnyi negatív érzés. Mit tudok ilyenkor tenni? Tudom, hogy gyakorolni kell, de maga ezzel a csalódottság/lehúzott érzéssel mit tudok kezdeni? ezt hogy kezeljem, vagy hogy engedjem el? Lássam a pozitívumot,dícsérjem magam hogy mennyit fejlődtem?

Minden ötletet szívesen fogadok ami segít és jól jön. :)



2019. júl. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd létezzen. Engedd el ugyanúgy, ahogy a szorongást elengedted. Rá fogsz jönni, hogy ez csak az elme csapdája megint, ahogy a szorongás is az volt.
2019. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne támasz elvárásokat. Örülj a fejlődésnek. Ne agyalj túl sokat az tett halála. Élj a MÁBAN. Tudd hogy amit kitűzől célnak arra te méltó vagy és jár neked.
2019. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem múlt el több évnyi beidegződés egy nap alatt? Hát oda ne rohanjak! :D


Gyakorolj, és értsd meg, hogy ez nem egy gyors folyamat. Örülj minden pici részsikernek.

2019. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. júl. 5. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!