Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki tud magyarázatot adni...

Niceszisz kérdése:

Valaki tud magyarázatot adni az alábbi "jelenségre"?

Figyelt kérdés

A történet a következő. Évekkel ezelőtt megismerkedtem egy Férfival. Szerelem 1.látásra. Tiszta szívből szerettem Őt. Sajnos hamar elváltak útjaink. Ő valaamiért nem akart engem. Hosszú ideig kűzdöttem érte, végül feladtam. Jött a depresszió a kilátástalanság stb. Képtelen voltam felejteni eeés feladni a vágyakat iránta. Elkezddtem meditációs tanfolyaamra jaárni. Azóta is rendszeresen meditálok. A sanyaarú éveimet követve fél év alatt úgy megerősödtem a meditációktól, hogy eljött a pillanat arra, hogy már nem vagyok szerelmes belé. A depressziós éveim alatt az Úriemberünk élte világát, boldogság hawaii dj napfény minden jó. Majd amint én felerősödtem, az emberünk rohamosan elkezdett lesüllyedni. Anyagiak, betegségek, párkapcsolat, minden isten csapása eléri Őt. Félreértés ne essék. Én nem átkoztam meg őt, sőt a jobbnál jobbakat kívántam neki akkor mikor nagyon szerettem évekig es nem volt velem. Az érzések kimentek belőlem. Már nem foglalkozok vele. Az a kérdésem, hogy lehetséges e az, hogy ha szeretunk valakit a szeretetünkkel az álandó éveken át tartó pozitív gondolatainkkal "védelmezzük" őt, es amikor mar elveszíti a pajzsát (szerelmi pozitiv gondolatok rezgését valakitől) akkor sorozatban érhetik őt rossz "dolgok"?

Köszönöm a válaszokat!

27/nő



2019. júl. 7. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek van saját sorsa is. Az, hogy te milyen érzésekkel vagy valaki más iránt, nem írja felül az övét.

Összekapcsolódhat ettől függetlenül az életutatok, de nem így.

2019. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Az én ilyenkémmel karmikus kapcsolatban voltunk, de teljesen rossz időben találkoztunk. Egy ideig nem ertettem, hogy mi ez, el kellett telnie jópár évnek, mire rájöttem, hogy ez is a karmánk része. Én “felemelkedtem” spirituális értelemben, ő “ lesüllyedt”.

Valószinű veletek is ez van. Még van vissza a “ büntijéből”.

2019. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Senkinek nincs saját sorsa. Az, hogy te milyen érzésekkel vagy valaki más iránt, felülírja az övét.


Összekapcsolódhat az életutatok, pontosan így.

2019. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
meditálj még egy picit, hogy megértsd a világot
2019. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!