Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom elengedni/túltenn...

Hogyan tudom elengedni/túltenni magam a múltamon?

Figyelt kérdés

Ma tudatosult bennem hogy miért feszengek fiatal tini lányok körül akár az utcán elsétálva mellettük, akár mellettük állva vagy rájuk nézve...stb

Mivel tini koromban sokat bántottak/megaláztak/kinevettek így automatikusan a tudatalattim félelemmel,szorongással,megfelelési kényszerrel reagál ha olyan szituáció adódik.

Ez nagy felfedezés volt, mert nem értettem eddig hogy mi a fő oka hogy 22 évesen még mindig szorongok és aggódom meg van bennem megfelelési kényszer...stb szóval tömören ennyi a lényeg.

Hogyan tudnám újra kezdeni vagy feldolgozni és máshogy látni magam? Néztem angol videókat, azok sokat segítettek, de hátha van itt olyan ember aki tud erre is választ adni.



2019. júl. 11. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

A tudatalattid felszámolásával.

Nekem is így sikerült. Meditáció + önmegadás.

2019. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mihago ***** válasza:
39%
Kezeld őket úgy, ahogy megérdemlik. Te vagy a férfi, te teremtesz értéket, ők csak mászkáló vulvák. Értéktelenek és pótolhatók. Amelyik nagypofájúskodik, annyit is ér.
2019. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A tudatalattink "felszámolása" azért elég érdekes következményekkel járna, tekintettel arra, hogy nem pusztán a valaha velünk történt dolgok emlékét tárolja, hanem olyan létfontosságú folyamatokat is irányít a fizikai testünkben, mint pl. a légzés, emésztés, a szívverés, stb. xD
2019. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Nem a tudatalattid irányítja a légzést és a szívverést, hanem a tested természetes intelligenciája.

Az emlékeknek pedig semmi köze a tudatalattihoz. Megmaradtak az emlékeim, csak már nincs meg a hozzájuk való ragaszkodás, és olyan, mintha valami előző élet emlékei lennének vagy egy film, amit az előbb néztem.

2019. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4


Ez a véleményed szembemegy azzal a jelenleg tudományosan elfogadott nézettel, hogy a vegetatív funkciókat a tudatalatti irányítja.


Csodálkoznék rajta, ha ezzel nem lennél tisztában - de ettől még nyilván lehet más a személyes meggyőződésed.


Annak meg nem mond ellent, amit a testünk természetes intelligenciájáról írtál, hiszen a tudatalattink is ennek a része.

2019. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az emlékeknek pedig semmi köze a tudatalattihoz. Megmaradtak az emlékeim, csak már nincs meg a hozzájuk való ragaszkodás, ..."


Azért maradtak meg az emlékeid, mert az, amit leírtál, nem egyenlő azzal, hogy "felszámoltad" a tudatalattidat.


Vagy ha szerinted igen, akkor vajon hol tárolódnak az emlékeid?

2019. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha lehet, tudnátok nekem tanácsot is adni?

Igaz közben rájöttem a megoldásra, és hogy milyen úton kell haladni és nem pont a tudatalattim felszámolásával kell kezdenem, meg azt nem is lehet, pontosabban a hit átírásával,a régi emlékek törlésével...stb

2019. júl. 12. 05:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudatalattival egyuttmukodi kell, nem felszamolni.. amugy se tudod felszamolni
2019. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Húzzd az emlékek mappát a kukába.
2019. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!