Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Krokodil-; Aligáto...

Mit jelent? Krokodil-; Aligátorverem.

Figyelt kérdés

az álom azzal kezdődött, hogy kimentem egy ág melletti, gyalogos függőhídra, gondolkodni. Szó mi szó elég rossz állapotú híd volt. Mindegy, úgy napnyugta fele bátyám és öcsém jött értem, én addigra már derékig vízben voltam. Nem, nem léptem le a hídról, csak a dagály és a híd állapota miatt. t természetesen egyedül képtelen lettem volna ebből kimászni, ezért hívtam oda öcsémet, hogy húzzon ki, megtette. Ám hogy hogy nem a fejem mellet ott éktelenkedett agy ősküllő állkapcsa. öcsém azt mondta velem együtt mászott ki, se nem szeretné hogy leharapják a fejem, szóval csak okosan... kis idő múlva megragadtam a fejét,és a hátára ugrottam, és onnét messzi, és szerencsére nem támadt, vissza fele egy töltésen mentünk át, egy evező és motor nélküli csónakon, az egész tele volt velük csapkodták a hajót, egyszer butultunk de derékig ért és az ijedségtől pikk-pakk vissza tettük. Ahogy kikötöttünk felkeltem.


az ősküllők max mérete kb 3; 3.5 méter volt, a többséget 2-1,5 méterre saccolom.



2019. júl. 29. 12:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Oké kb már összeraktam, egész pontosan mocsári krokodilok voltak benne. A jelenésekben még lavírozok de már alakul az összkép
2019. aug. 4. 06:31
 2/3 anonim válasza:
És ez biztos? Mert mást is jelenthet.
2019. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen így volt, mire utalhat?
2019. dec. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!