Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Napok óta folyamatosan álmodok...

Napok óta folyamatosan álmodok Gal Gadot színésznővel. Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Ma pl. valami iskola tanórán vagy min voltam vele (holott ő már 30-on is túl van és én is bőven felnőtt vagyok már). De nem csak ma, hanem több napja már előfordul hogy álmodok vele. Mit jelenthet ez?

2019. júl. 30. 22:01
 1/5 Toboz111 ***** válasza:
100%

Neked mi jut elsőre eszedbe a színésznőről, ill. mit tudsz róla. Ez egy alap a megfejtéshez.

A színésznő ez esetben egy karakter megtestesítője lehet, de lehet, hogy az emberi oldala a domináns neked? Melyik? Hősnő, vkinek a szeretője, segítője, társa vagy csak egy ember aki képes bárhol, barmikor megjelenni, rejtőzködni /modell/... egyéb?

Mi szimpatikus, mi nem benne. Nem írtad mit csináltatok az iskolában...

Te mit tanulhatnál tőle? Mire hívhatja fel a figyelmed? Többre lennél képes vagy éppen ellenkezőleg túlhajtottad magad? Mennyire játszod meg magad?

2019. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Őőőő mivan?
2019. aug. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mik voltak azok a filmek vagy sorozatok, ami ekkora benyomást tett rád?
2019. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, régi kérdés, felesleges volt írni, úgysem mondod meg.
2019. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, és lehet, hogy már nem aktuális, de attól is lehet, ha szimpatikus neked, vagy nemrégiben láttál egy filmet, amiben ő játszott, és az a film nagy hatással volt rád.
2021. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!