Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Macskával álmodtam! Mit...

Macskával álmodtam! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a mamám szobájába volt 2 macska. (Este volt) az egyik macska fekete volt és a való életben elütötte egy autó. Sose szerettem azt a macskát. Visszatérve: A szobába kergettem és egyszer csak elbújt, nem találtam. Benéztem a bútorok alá, de féltem, nehogy megkarmoljon. Utána láttam hogy ki akar menni, utánafuttam, de ő rámvicsorított, és fújt. Volt még egy másik macska is, akire nem haragudtam, szerettem őt. Színe fehér narancssárga foltokkal. Őt nem ismertem a valóságba, és még az álmomban se fordult elő. Mit jelenthet ez? Jót? Rosszat?

2019. aug. 3. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A mamád véleménye(szobájába) a szexualitásról(macska):

Vagy bosszúságot okoz(fekete). Mert elérhetetlen(kergettem), majd szégyellni kell(elbújt), hogy ne lássák rajtad(nem találtam). Ha érdeklődsz róla(benéztem a bútorok alá), félni kell, hogy megjegyzést tesznek(megkarmoljon). Ha ki akarod mutatni(kiengedni), akkor dühösek lesznek rád(rámvicsorított) és utálkoznak(fújt).

Vagy elfogadod(szerettem őt) és keresel egy partnert(fehér), aki szerelmes beléd(narancssárga foltokkal).

2019. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!