Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért éreztem ilyen furcsán?

Miért éreztem ilyen furcsán?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy álmom, ami nagyon kiborított. Egy kis sárga házban voltunk, a semmi közepén, ahol több ember meghalt, köztük néhányan a szeretteim közül is. Mellette volt egy olyan gáztartály, mint a gáztelepeken szokott lenni, vagy a benzinkutakon.

Múltkor Berekfürdőre mentünk nyaralni és elmentünk egy ugyan olyan épület mellett. Hirtelen olyan rossz érzésem lett, hogy sírni tudtam volna. Ugyan úgy nézett ki, ugyan olyan gáztartály, ugyan olyan kikanyarodó.


Miért volt ez?


2010. júl. 12. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
mert az, hogy újra láttad az épületet felkavarta a régi emlékedet.
2010. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elolvasnád rendesen első válaszoló?-.-"

ÁLMODTA!

Lehetséges,hogy megálmodtad ezt a helyet,de mivel álmodban az volt,hogy sokan meghaltak ott abban a házban,ezért mikor megláttad így, ott a gáztartály meg minden,akkor elkapott a rossz érzés,mert hogy azon a helyen álmodban sokan meghaltak.Hu remélem érted, mire akarok kilyukadni?:D

2010. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rendesen elolvastam kedves második válaszoló. az álmában volt egy sárga ház, amiben rosszak történtek.

de az, hogy Berekfürdőre mentek, az már nem álom volt nem?

2010. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah.és még annyi, hogy fullra ugyanarra gondoltam, amit te mondtál. csak bocs. rosszul fogalmaztam meg. deattól, hogy capslockozol, nemleszel se hangosabb, se okosabb.
2010. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert eszedbe jutott,hogy ugyanezt láttad álmodban is,mellesleg nem lehetett valami kellemes kis házikó,ha annyian meghaltak ott...Nem jó érzés egy ilyen mellet elmenni...
2010. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Megálmodtad hogy látni fogsz egy olyan házat.

Velem is volt már ilyen. (elég ilyesztő)

2010. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet hogy férreértelmeztem a kérésedet, mert én arra gondoltam, hogy a kérdés lényege az, hogy hogy láthattad uygan azt a házat élőben, amit eddig még csak álmaidban láttál. Nem? Csak mert én erre gondoltam, a többiek meg arra válaszolnak, hogy miért lett rossz érzésed. ami szerintem teljesen egyértelmű hogy miért..


Bár lehet, hogy tévedek, és nem erre gondoltál : D

2010. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!