Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Először is azt álmodtam hogy a párom megcsalt egy ismeretlen nővel. Aztán azt hogy szenvedélyesen csókolóztunk ami annyira finom volt hogy még most is bele borzongok. 4 éve vagyunk együtt de sose voltunk csókolózós típusúak. Igaz előtte szeretkeztunk.
2019. aug. 12. 11:28
1 2
 1/15 Hellmano válasza:
42%
Voodoo mama voodoo papa. Belenézek a gönbömbe és látok dolgokat. Az a nő egy r...ibanc pfejjjj, de a párod még fizetett is neki a szolgáltatásokért, szóval pénzes nénike volt pfejj pfejjj. A 4 év osztva 2-vel, mert 2 nő van szorozva 3-al, mert 3 szereplő van a történetben. Szóval 6 év múlva újra feltűnik az életetekben ez a nő csak már kisbaba képében. A sajátotok lesz és ugyanekkora r...ibanc lesz, mint ő volt a fizetős lány. A csókolozás meg nyál vagyis vízet is jelent a számok meg a 6 évet muttják és ebből adódik, hogy elfolyik a magzatvíz 6 év múlva és ez is a gyerekre utal.
2019. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Épp az Ezo-ba akartam küldeni a kérdezőt, de úgy látszik hellmano itt is megoldja :D
2019. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hogy miiiii????

Szóval szerinted ez arra utal hogy lányunk fog születni aki ri...c lesz? 😳

2019. aug. 12. 11:43
 4/15 Hellmano válasza:
Látod, de leszavaznak, pedig tényleg így van meg lesz is :(
2019. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hellmano válasza:
Igen a számok és az álom együttesen ezt adta ki. Szám misztika és álomfejtés közösen. Sajnálom, de te kérdezted mit jelent így elmondtam neked kendőzetlenül.
2019. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert talán jós vagy, vagy mi?
2019. aug. 12. 11:49
 7/15 Hellmano válasza:
Értek hozzá.
2019. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ohh ez jó. Igazság szerint nagyon szerelmes vagyok belé még most is, és szerintem ő is. Már egy jó ideje peccegeti saját magától hogy mi lesz a neve ha lányunk lesz, érdekes mert fiú neveken nem igazán gondolkodik. Pedig ő nem ez a tipikus család tervező. Egyszer megbeszéltük hogy majd lesz ha eljön a mi időnk. De mostanában egyre többet van erről szó. A házassággal is "viccelődik" ha szabad így mondani. Szóval nem tudom vajon az a célja hogy hazasodjunk össze és legyen közös gyerekünk.?
2019. aug. 12. 11:58
 9/15 anonim ***** válasza:

De ha varjúhájjal kenegeted magad minden este lefekvés előtt akkor semlegesíthető az álom hatása.


Akarsz venni néhány adagot? Van eladó nálam egy doboz 50000 Ft, de tuti hibátlan még senki nem panaszkodott.

2019. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hellmano válasza:
Igen házasság lesz a vége és gyerek (lány) a neve feltehetően Ramóna lesz vagy Vivien. Kérdezz rá tőle, hogy milyen női neveket venne szívesen, ha a kettő közül az egyiket mondja meglátod igazam volt mindenben.
2019. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!