Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehetett ez az alvás...

Mitől lehetett ez az alvás előtti állapot?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy egy fesztiválon vagyok 3 napja,sátrazok és ittam sok sört de semmi mást nem fogyasztottam.Már elkezdtem keresgélni a neten és azt írták sok helyen,hogy ha valaki nagyon kimerülten fekszik le akkor is lehet ilyen és ha nagyon felzaklatott állapotban akkor is.Mindkettő adott volt szóval talán ez lehet de inkáb leírom mi volt és remélem hogy valaki megerősíti.


Amikor lefeküdtem elég álmosnak éreztem magam,gyorsan ki is dőltem,és tudjátok van az a pont mikor épp elaludnál de azért még ébren vagy és ilyen "álmok"jelennek meg amik amigy sokszor elmulnak gyorsan és akkor felébredek és rájövök,hogy majdnem elaludtam de mégsem.Na nalam is ez ment csak 4 órán keresztül de ezek az álmok annyire élethűnek tűntek hogy sokszor felpattantam ülő helyzetbe mikor azt álmodtam hogy beült mellém egy random idegen a satorba vagy hasonlok.Mindig kellett egy ki ido hogy feldolgozzam higy ez nem valodi.Talán mint egy halucinacio olyan volt.


Remélem ez érthető de nemtudom jobban megfogalmazni és remélem hogy ez tényleg csak a faradtság és a rossz közérzet miatt volt (és nem mondjuk kaptam valami szart a sorombe).Annak aki aki válaszol előre is köszönöm!l



2019. aug. 13. 08:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért,a virsli ujjak ilyenkor nem túl hasznosak.
2019. aug. 13. 08:19
 2/3 Fish1 ***** válasza:
Ugyanaz a jelenség, amit leírtál, alvás és ébrenlét közötti állapot,csak ez hosszabb ideig tartott. Gondolom valami miatt nem tudtál mélyebben elaludni, ezért történt. Nálam ez olyankor tart hosszabb ideig, mikor pl az ébresztő tízpercenként csörög és nem kelek fel rá, hanem szundit nyomok rajta. Vagy amikor kialudtam magam és nem alszok vissza már mélyen.
2019. aug. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elalvás előtti képeket hipnagóg képeknek nevezik.Ártalmatlan.
2019. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!