Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Tudtok Pécsett álom szakértő embert?

Nos nem tudom mi ennek a szakmának a pontos neve.

Azért is lenne rá szükségem, mert volt egy olyan álmom amit ki kellene elemezni, viszont nem az ilyen álmoskönyv alapján.

A lényeg az, hogy szerintem álmomban a kis "belső démonom" köszönt vissza, egy olyan személy képében akit nem mondanám, hogy kedvelek.

A kérdésem az, hogy Pécsett van e olyan ember aki ért ezekhez a dolgokhoz, és ha igen, akkor hogy érem el.

A választ előre is köszönöm.

(Btw.: Elég ha csak a szakmának a pontos nevét írjátok meg, akkor rákeresek a googleban).)

Keress kérdéseket hasonló témákban: álomfejtés, belső démon

aug. 13. 11:11  Privát üzenet  

A válasz
Én pécsi vagyok, írj nekem nyugodtan, tudom milyen módszerekkel lehet ezt kielemezni.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 13. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehetett ez az alvás előtti állapot?
Ördöggel álmodni?
Mit jelent ez az álom?
Rémálmok gyötörnek az utóbbi 1-2 évben. Nem mindig ugyanaz, többnyire nem ismétlődnek, de minden álmomban én vagyok veszélyben, én félek, stb. Mit tehetnék?
Aki jóslás szakértő tudna segíteni egy kényes ügyben? Többi lent!
Mit jelenthet ez az álom?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!