Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hol tudok tudatosan álmodókkal...

Hol tudok tudatosan álmodókkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy interneten hol tudnék olyanokkal írogatni, akiknek nem új már a tudatos álmodás fogalma? Csak mert én is ilyen vagyok, de senkivel sem tudom megosztani az élményeim, tapasztalataim, mert akik körülvesznek a való életben, mind furán néznek rám, mikor erről beszélnék. Interneten gondoltam, biztos találok ilyet, de magamtól nem sikerült. Valaki esetleg tudna segíteni? Vagy még az jutott eszembe a kérdés írása közben, hogy esetleg van- e ezzel foglalkozó Facebook csoport, vagy Discord szerver? Előre is köszi!

2019. aug. 16. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az valódi szabadságot tapasztaltál és nem csak annak az illúzióját?
2019. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm... Ez nagyon érdekes kérdés. Miközben álmodok, tisztában vagyok vele, hogy ez nem a valóság, kitalálom, hogy mit akarok, hogy történjen és megvalósítom. Ha ez csak illúzió, tudatos álmodás nem létezik. Sosem volt semmi bajom azokkal, akik nem hisznek benne, nem kötelezek senkit, én hiszem, hogy ez valós és nekem ennyi elég. Mármint nyilván szívesen beszélnék erről másoknak, csak legyenek olyanok, akik szintén hisznek benne. Egyébként meg benne van a szabályzatban, hogy ne offolj, de nem haragszok.
2019. aug. 16. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár itt is, mert én is nyomom.
2019. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az tudatos álom ha olyan való mint a hétköznap, abszurd vagy kaotikus mint egy film?

Gondolkozok, elméleteket gyártok összefüggéseket keresek és levonom a következtetéseket. A fájdalom-fojadlom, az illat-illat, mindez álmon belül

2019. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam párszor. Amikor ráébredtem, hogy tudatomnál vagyok az esetek felében annyira izgatott lettem, hogy néhány másodpercen belül felébredtem.
2019. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Facebookon van testelhagyás, tudatos álom csoport
2019. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!